UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Ne mislim "dirati" - mijenjati verziju kod sebe.
AlfaNum 1.2.0.
A ako prestane raditi, onda cu mijenjati verziju.
Hvala na verzijama koje si uradio.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
AlfaNum apk nije nešto preterano zaključana ali je teško naći nekog ko to ume lepo da krekuje jer je malo interosovanje za nju, ja sam probao da nađem nekog na xda ko to ume da odradi ali se je sve svodilo na neuspele pokušaje i obecanja.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Učlanjen(a)
08.11.2011
Poruka
53
jednom sam aktivirao AlfaNum TTS Srbia radilo mi je sve dok nisam resetovao telefon sada pokusajem ponovo al mi ne prihvaca aktivaciju .Dali neko ima da mi posalje aktivaciju ?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Poslednja aktuelna verzija AlfaNumTTS_2.4.0.0 nikad nije uspešno krekovana (bilo je pokusaja ali neuspešnih) jer mi to ne znamo kako se to radi, ali je moguće istu aktivirati i normalno koristiti kao full verziju pomoću aplikacija LucкyРatcher.

Prvo se aplikacija AlfaNumTTS modifikuje sa LucкyРatcher tako da sa njim bude moguće aktivirati je. Onda se tako modifikovana aplikacija instalira i normalno aktivira, naravno Google Play Protecet kao i ostale zaštite moraju biti deaktivirane.

Ovde u temi sam negde postavio paket sa već modifikovanom apk AlfaNumTTS pripremljenom za aktivaciju a na linku ispod je video uputstvo kako instalirati, dati dozvole, deaktivirati zastite i aktivirati punu verziju, Video Android 13...

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Nove verzije AlfanumTTS-SRB-MNE-CRO
Nove verzije su donele i nove probleme oko aktivacije.

Za sada problem imaju samo non-root korisnici sa officijal GooglePlayStore, dok root sa MOD GooglePlayStore i dalje mogu da aktiviraju full verziju kao i do sada.
U paketu su sve tri verzije: AlfanumTTS-SRB.v.2.5.0, AlfanumTTS-MNE.v.2.4.0.2, AlfanumTTS-CRO.v.2.5.0.1 sa pripadajucim fajlovima i folderom koji se kopira u root internal memory kao i dve verzije Patch v1 i v2 apk, za instalaciju, poslednja verzija LuckyPatcher_11.0.2.

Stare proverene verzije rade normalno...
Probajte, testarijate u svrhu edukacije...Podrzite AlfaNum kupovinom License...

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795

RHVoice objavio Srpski TTS. Kvalitet loš, ali bar ga imamo.​

Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.github.olga_yakovleva.rhvoice.android&hl=rs

 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
Sa RHVoice konfiguracionim fajlom dotera se glas na pristojno
Iz aplikacije odaberite uvoz fajla
Kod:
https://www.upload.ee/files/16394391/RHVoice.conf.html

PS: radi se CRO tts
 
Natrag
Top