Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Probaj uzmi Apk editor i promeni Minimum SDK verziju čisto da ti dozvoli da je instsliras samo ne zaboravi da potpišeš apk posle izmene.
Ne kažem da će 100% da radi ali je par puta uspelo.
 
Učlanjen(a)
07.10.2012
Poruka
6
Molim za pomoc, imao sam na svom telefonu instaliran vocalizer_e2.tts_1.0.2.3t2.apk i u kombinaciji sa eRaeder-om citao mi je knjige u pdf formatu na Srpskom jeziku i to jako lep glas i dobar naglasak.

Posto sam flesovao sistem na telefonu sada ne mogu da se setim kako sam to sve podesio pre nekoliko godina da mi radi.

Imam i dalje :
1.vocalizer_e2.tts_1.0.2.3t2.apk
2. folder VocalizerEx2 u kojem se nalazi folder hrh/speech/components i ve
3. Voice_Nuance_Lana-Srpski-TTS-BD-v1.0.zip

ali ne znam kojim redosledom i gde sta da stavim da bi mi radilo kao pre.
Cemu sluzi zip Lana da li je samo za navigaciju ili se njen glas reprordukovao na tts dok cita klnjige?
Gde da ga kopiram i da li da ga odpakujem?
Ako moze neko uputsvo.

Hvala unapred
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Jezici/galsovi u iGO temi su samo za odgovarajući softver. Dakle - za iGO.
TTS apk fajlovi - endžin odgovorni su za sistemsku reprodukciju i mogu se koristiti u svim aplikacijama. Dakle, instaliraš ih i ubediš telefon da koristi njih, a ne defoltni guglov endžin. Nakon toga i eRider da koristi vokalizer.
Zašto se bakćeš sa vokalizerom, zašto ne ubaciš ALFANUM?
 
Učlanjen(a)
07.10.2012
Poruka
6
Hvala Bocky, ovo mi je bilo podeseno i radilo je posao dok nisam obrisao sistem. Citao sam redom komentare u ovoj temi ali svi linkovi su vec zastareli i ne rade. Ako ti nije tesko postavi ponovo od Alfanum i neki opis pa cu probati. Ranije sam sve to znao al vise nisam u toku...
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Verujem da će @nens obnoviti link u OP-u.
Nikakva nauka - instaliraš apk i podesiš ga kao defolt TTS endžin za ceo sistem.
 
Natrag
Top