Srpski Film (2010)

Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Moram malčice da se uključim u diskusiju iz off-a... Ja nisam gledala ovaj film jer me ništa što je o njemu napisano i rečeno (i dobro i loše) nije privuklo da ga gledam (pri tom nisam neko ko gleda kako je ovde ironisano Pavićeve i Šotrine serije, smatram sebe malo ozbiljnijim gledaocem). Mislim da ovi kojima se film dopao imaju pravo na svoj stav kao i oni kojima se film nije dopao! Neko je rekao da se film može pogledati iz različitih uglova i konotacija... Podržavam i jedne i druge i ljubitelje i mrzitelje ja pripadam grupi svesno ravnodušnih!
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Retko izniman stav po ovoj temi, neutralnost, za postovanje je, mada iznenadjuje, na Balkanu svi imaju stav o svemu i svi uglavnom sve znaju, narocito o skoro aktuelnim temama kao sto je : parada, fudbal, politika...
Pozdravljam i iako sam licno protiv filma, cenim stav koji je ni po babu ni po stricevima.
Dobro je da nas ima razlicitih !
 
Član
Učlanjen(a)
06.11.2010
Poruka
9
do sada nisam cuo da ga je neko pohvalio...sve najgore samo o tom filmu!!!jos ga nazvali srpski!!! suicide_fool-edit
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
hm....film ne nosi nikakvu simboliku ni poruku...osim da smo mi Srbi jaaaakooo bolesni...i samo su prodane duše mogle glumiti u njemu...:???:

Nisam zadnjih nekoliko stranica ispratio ali bolje se vrati i pročitaj šta smo o filmu pisali rollmilan i ja pa možda sad uočiš neku poruku, simboliku....i uopšte domašaj filma ;)
 
Član
Učlanjen(a)
05.07.2010
Poruka
1
Sve je to normalno kod nas Jer mi smo srbi i ovo je Srbija...naravno da sam i ja zgrozen mozda nikad necu moci da jedem jer mi tako muka fujjj..
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
Nisam zadnjih nekoliko stranica ispratio ali bolje se vrati i pročitaj šta smo o filmu pisali rollmilan i ja pa možda sad uočiš neku poruku, simboliku....i uopšte domašaj filma ;)

ja ne želim da iz vaših komentara izvlačim poruku...svako od nas je drugačije doživio film...ovako sam ga ja vidjela i to sam rekla...na mene je ostavio jaaaako ružan utisak...:girl_mad:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
ja ne želim da iz vaših komentara izvlačim poruku...svako od nas je drugačije doživio film...ovako sam ga ja vidjela i to sam rekla...na mene je ostavio jaaaako ružan utisak...:girl_mad:

Ok...svako je drugačije doživeo, znači da poštuješ drugo mišljenje, pa baš zbog toga ne možeš reći da film nema nikakvu simboliku i poruku...jer za neke očigledno...a druga je stvar u kojoj meri ti se film ne dopada.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
Ok...svako je drugačije doživeo, znači da poštuješ drugo mišljenje, pa baš zbog toga ne možeš reći da film nema nikakvu simboliku i poruku...jer za neke očigledno...a druga je stvar u kojoj meri ti se film ne dopada.

ja sam rekla da po meni nema nikakvu siboliku i poruku...a šta drugi misle to je njihova stvar...yes3
 
Natrag
Top