Srpski Film (2010)

Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Rekao sam sebi da necu da gledam domace filmove i opet zajeb, pogledah ovo SRANJE, ovo treba cenzurisat, na zapadu nema ovakvih stvari na filmu, tamo ne moze da prodje , ovaj film, po meni je :fool::fool:, nemam reci, sve nazalost u srbiji moze da se zove filmska umetnost, treba da ima oznaku: "+0" .
Na zalost, kad nesto ima losu konotaciju, to ljude tera da pogledaju, idem iz ovih stopa i brisem na 2 foruma linkove ovog filma, znam da to nista ne znaci, ima drugih, ali bar necu da ucestvujem da sam i sam neko ko je ucestvovao da se ovo ucini dostupnim.
Morbidno do kraja, ovo treba zabraniti, definitivno vise zaista ne gledam nista od srpskih filmova-nikad yes3
 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Rekao sam sebi da necu da gledam domace filmove i opet zajeb, pogledah ovo SRANJE, ovo treba cenzurisat, na zapadu nema ovakvih stvari na filmu, tamo ne moze da prodje , ovaj film, po meni je :fool::fool:, nemam reci, sve nazalost u srbiji moze da se zove filmska umetnost, treba da ima oznaku: "+0" .
Na zalost, kad nesto ima losu konotaciju, to ljude tera da pogledaju, idem iz ovih stopa i brisem na 2 foruma linkove ovog filma, znam da to nista ne znaci, ima drugih, ali bar necu da ucestvujem da sam i sam neko ko je ucestvovao da se ovo ucini dostupnim.
Morbidno do kraja, ovo treba zabraniti, definitivno vise zaista ne gledam nista od srpskih filmova-nikad yes3

O cemu se radi u filmu?
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
O cemu se radi u filmu?

Ne zanam koje reci i izraze da upotrebim za ovo morbidno, bolesno, sranje, nemogu da budem toliko nekulturan, ne smeta mi seks na filmu, kao i nikom verujem, ali ono sto je ovde prikazano i uradjeno, to moze samo bolesni um.
Zao mi je, ne mogu ti opisat scene iz filma, mozda ce neko drugi imat volju da nadje neke pristojne izraze za opis filma, ja ne mogu...
Oznaka na IMDBu, mu je: Adult i horor, ali kladim se da ce ako ikada ode u svet biti iseckan i treba, ma treba da ga bunkerisu, ovo nije radjeno ni u Ruandi ni na prostorima EXyu, u ratovima, nemam opravdanja, ni razumevanja, ni milosti za ovo.
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
54
Ti si svojim tekstom vise zaintrigirao ljude, nego sto si ih odbio od filma. Mada cu te ja ipak poslusati jer nisi jedini koji tvrdi da nije za gledanje.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Tmaks apsolutno upravu si..Film je malo je reci los stavise kanta prava........
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=W0zPbwuKANU[/ame]

Gledaću ga večeras, nije mi sad zanimljivo, nije valjda toliko strašno :vorred:
 
Natrag
Top