Sredjivanje prevoda,podesavanje,pravljenje novog,deljenje...

Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
4
Imam problem... Pojedine titlove ne mogu da otvorim. Pise da je fajl los ili je nepodrzan format... Jel zna neko sta je u pitanju?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Imam problem... Pojedine titlove ne mogu da otvorim. Pise da je fajl los ili je nepodrzan format... Jel zna neko sta je u pitanju?

Ajde pojasni malo,budi precizniji.....u kom su formatu i kako pokusavas da ih otvoris....U notepadu ili da ih pustis na neki od plejera......
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
155
e ja imam problema sa ovim programom.....ovako kada ubacim prevod sve je ok al kad pokusam da ubacim film izbaci mi error i kaze da mi je film ostecem i to ne samo taj film vec bilo koji film koji pokusam da ubacim... neznam u cemu je problem al nije moguce da su mi svi filmovi koje sam skinula osteceni....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
e ja imam problema sa ovim programom.....ovako kada ubacim prevod sve je ok al kad pokusam da ubacim film izbaci mi error i kaze da mi je film ostecem i to ne samo taj film vec bilo koji film koji pokusam da ubacim... neznam u cemu je problem al nije moguce da su mi svi filmovi koje sam skinula osteceni....

Nijeti greska sigurno do programa jer ja imam isti taj program i uploadovao ga i meni radi bez problema.....
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
4
Ne to nego ne mogu da ih otvorim u subtitle workshopu.
Idem na fajl pa ucitaj titl ali kad hocu da ga otvorim pise da je nepodrzan fajl
ili je titl los... Neki titlovi su mi u SUB a neki u SRT formatu...
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
2
ja imam problem verujem da je u vezi fps-ova.prevod za seriju mi kasni tokom cele epizode i ne mogu selektovanjem da ga namestim.probao sam da stavim uzlazni fps na 29.97 ali i dalje ne radi.moze pomoc oko ovoga?hvala unapred
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ne to nego ne mogu da ih otvorim u subtitle workshopu.
Idem na fajl pa ucitaj titl ali kad hocu da ga otvorim pise da je nepodrzan fajl
ili je titl los... Neki titlovi su mi u SUB a neki u SRT formatu...

Ucitava bez problema i .srt i .sub......daj adresu gde si skinuo prevod da probam i vidim u cemu se radi ........
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ja imam problem verujem da je u vezi fps-ova.prevod za seriju mi kasni tokom cele epizode i ne mogu selektovanjem da ga namestim.probao sam da stavim uzlazni fps na 29.97 ali i dalje ne radi.moze pomoc oko ovoga?hvala unapred

Pa mozes podesiti prvu i zadnju tacku .......i ceo prevod automatski pomeriti za vreme koje kasni...kako prvu tacku prevoda tako i zadnju.....Pogledaj i isprati po slikama......

http://serbianforum.org/tutorijali/...da-podesavanje-pravljenje-novog-deljenje.html

Post broj 6
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
2
spasio si me svaka cast mucim se sa ovim problemom godinu dana.hvala mnogo.pozzzz
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
4
Mislim da sam provalio u cemu je bio problem.
Nije hteo das mi ucita samo titlove na kojima sam ranije ispravljao slova č,ć,đ...
Skinuo sam ponovo titlove i sad radi perfektno.
 
Natrag
Top