Špijuni su među nama...

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Mislim Tito..da je VIbe Tribe ovog puta poveo ceo razred da nas snima i analizira za seminarski rad..yes3
Student nije kriv...koliko mogu da zakljucim..:roll:

Tog Vibeta sam provalio odmah i bilo mi je jasno šta radi ali mi nije bilo jasno zbog čega to radi. Prvi put smo se sukobili u kafiću, nažalost Radoznala uzela metlu pa počistila.

A ovi voajeri, pa kome to smeta, naka gledaju, šta fali?
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Pa većina foruma nema ovakav pristup, prvo se registruj pa izvoli gledaj do mile volje. Ovo ima samo ovde, i nigde više.

Ima na jednom većem, ali to nisu praktikovali od početka. Jedini razlog za to je da se privuče što više članova (pogledaš šta ima, pa ako ti se svidi registruješ se). Ali u pravu si da većina foruma ne funkcioniše tako, prvo registracija pa onda vožnja. :D

Tog Vibeta sam provalio odmah i bilo mi je jasno šta radi ali mi nije bilo jasno zbog čega to radi. Prvi put smo se sukobili u kafiću, nažalost Radoznala uzela metlu pa počistila.

A ovi voajeri, pa kome to smeta, naka gledaju, šta fali?

Naravno, PYC, ako treba dovešćemo i striptizete pa nek pare oči. :lol:

A sa Vibetom nisam komunicirao, zato ne bih o njemu da se izjašnjavam, ali naravno da niko ne može da poveruje u onu priču. Mada je super materijal za za*ebanciju. ;)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ljubopitljiva, iz dana u dan sve te više kapiram. ;) Opasna si, ali na način koji gotivim. :D Vidi se da te vlast nije promenila na gore... Još... :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ma mnogo si direktnija... i gađaš preciznije. Kao što rekoh, pozitivna stvar. :) Šta ti misliš, Death, kao objektivna i nezainteresovana strana, jel nam se Ljubopitljiva promenila na bolje (iako je i pre bila odlična)? Imam utisak kao da se apdejtovala na Ljubopitljiva v.2.0. :mrgreen:

Ceo dan placem, jedva sam dete smirila. Uginule su nam dve kuce miljenice. :(

E jbg. Kakav bedak...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ceo dan placem, jedva sam dete smirila. Uginule su nam dve kuce miljenice. :(

Bezveze, žao mi je :(

Ma mnogo si direktnija... i gađaš preciznije. Kao što rekoh, pozitivna stvar. :) Šta ti misliš, Death, kao objektivna i nezainteresovana strana, jel nam se Ljubopitljiva promenila na bolje (iako je i pre bila odlična)? Imam utisak kao da se apdejtovala na Ljubopitljiva v.2.0. :mrgreen:

Ma ostala je ista samo sad više priča pa ne znaš šta da očekuješ...ali ok je :yea:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
VOlontiramo u azilu pa se tako vezemo za njih i kad se nesto lose dogodi kao da je deo nas umro zajedno sa njima. Cerka je aktivnija od mene ja kad mogu pomazem. Ona je jos teze podnela, ona ih je setala, hranila, vodila na terapije. :(

Jbg-a prirodna selekcija.
 
Natrag
Top