SP 2010, 13.06.2010. 16:00 Srbija - Gana 0-1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Jeste, kriv je sudija, a nije kriv Krasic sto je prokockao stoprocentnu priliku, ni onaj balvan Zigic, covek celu utakmicu prelezao u ofsajdu kao da ga je Inzagi pravio, invalid jedan retardirani! Australija je pokazala vecu zelju za pobedom, bolju organizovanost, disciplinu i gotovo. Imali smo i mi svoje sanse za pobedu, al sta vredi kad nema ko da cusne loptu u gol. Da se razumemo, krivo mi je sto nismo prosli dalje, ali kako se vezni red vracao da pomogne odbrani, tako smo i zasluzili prolaz dalje!
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Kriva je trava... Govnari, igrajte u svojim klubovima, ma nije to ništa strašno... ispali ste od boljeg... Kenguri su ipak sila, pa ti ljudi igraju i englesoj trećoj ligi...
 

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
HAHAHAHAHAHA

Jedan malo losiji igrac u timu je nenadoknadiv a imati 2 totalne rupe stankovica i zigica pa to ne bi ni 9 Maradona na terenu nadoknadili!!

Sad obavezno u reprezentaciju zvati milovanovica, bastu, ninkova i ostale cigane! xaxaxa

Da sam na mestu Tosica nikad ne bih usao u igru zadnjih 10 minuta!!!

A gde onaj sto "zna" i smatra da ne treba da komentarisem? HAHAHAHAHAHAHAHAH
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Tresla se gora, rodio se miš.

Ne bih da komentarišem utakmicu, ali moram. Jedino što mi je bilo rado kad sam video Stankovića da plače posle utakmice,...nadam se da ga više neću videti na terenu u dresu reprezentacije Srbije.

Cenim da su kenguri dobili utakmicu jer je umesto Kolarova igrao Obradović (WTF wacko2). Centaršut kod prvog gola za kengure je išao baš sa tog mesta gde je Kolarov odlično pokrivao + Kolarov mnogo bolji u ofanzivi. Žigića nikad ne bih stavio u prvu, ali ne znam sta oni toliko u njemu vide :dntknw:

Odbrana je bila solidna, Stojković je zakazao, ali šta ćeš. Sad znamo gde smo (shame)
A gde onaj sto "zna" i smatra da ne treba da komentarisem? HAHAHAHAHAHAHAHAH
Taj je privremeno banovan ;)
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Orlovi ostanite u Africi........barem neko vrijeme.....
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Jedan malo losiji igrac u timu je nenadoknadiv a imati 2 totalne rupe stankovica i zigica pa to ne bi ni 9 Maradona na terenu nadoknadili!!

100% si u pravu, a kada mi neko kaze da je Zigic igrac vise na terenu, ubio bih se ko siroce. Covek je pravi antitalenat za fudbal, napravi jedan dobar potez na svakoj dvadesetoj utakmici i odmah postane neka igracka velicina. Nema osecaj za ofsajd, trom je i poprilicno umrtvljuje napad. Svaka lopta poslata Zigicu je uzalud potrosen napad i igrati dugim loptama na njega je skroz pogresna koncepcija igre koja nam se na ovom SP obila o glavu. Cak bi bolje bilo da je Antic poveo Lekica umesto Zigica, ni jedan ni drugi nemaju veze s vezom, ali Lekic se bar trudi, trci po terenu i nekada ga uke** pa postigne gol.
Uhhhhh... Jos me drzi nervoza od sinoc, kad ih vidim kako se zaj****** kao da su svetske megazvezde, po sistemu "lako cemo", smuci mi se zivot. Na svakom prvenstvu nas zeznu neke dede koje hoce da upisu sto veci broj nastupa za nacionalni tim i stavljaju svoje sitne interese ispred interesa naroda i zemlje cije boje brane. Jedino resenje- izbaciti politiku iz sporta, najuriti pojedine zvezde i zvezdice i kompletno podmladiti tim. Onda cemo imati cemu da se nadamo.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Tresla se gora, rodio se miš.

Ne bih da komentarišem utakmicu, ali moram. Jedino što mi je bilo rado kad sam video Stankovića da plače posle utakmice,...nadam se da ga više neću videti na terenu u dresu reprezentacije Srbije.

Cenim da su kenguri dobili utakmicu jer je umesto Kolarova igrao Obradović (WTF wacko2). Centaršut kod prvog gola za kengure je išao baš sa tog mesta gde je Kolarov odlično pokrivao + Kolarov mnogo bolji u ofanzivi. Žigića nikad ne bih stavio u prvu, ali ne znam sta oni toliko u njemu vide :dntknw:

Odbrana je bila solidna, Stojković je zakazao, ali šta ćeš. Sad znamo gde smo (shame)

Taj je privremeno banovan ;)
Mislim da je Antic hteo da sacuva Kolarova za osminu, zbog zutog, ali od toga nema nista, u pravu si za Kolarova.
Zigic je ipak spustio loptu kod gola protiv Nemacke, to moramo da cenimo.
Stankovic takodje nije nista pokazao.

Nije mi jasno, da Kejhil, igrac koji je 10-15 cm nizi od Vidica, naskoci ga i zabije mu gol, posle mu se smeje, i provocira ga. Stvarno ne razumem.

Velika je steta sto smo ispali, nije u redu da ne dosudi cist penal, ali eto to je dokaz da nas svi mrze, tako nam i treba.

Bas je moj otac rekao kad je Zigic ono sutnuo preko gola, " Kostace vas to". Tako je i bilo, ja mu nisam verovao, ali sad znam sta je SP, 5 sansi da promasis, pa mora stici kazna da ne znam kakvu odbranu imas, i kakvog golmana imas na golu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top