SP 2010, 13.06.2010. 16:00 Srbija - Gana 0-1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Za pobedu !
sl_jelen_4_m.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2010
Poruka
78
Pazite šta se dešava kod mene.Ja sam iz jednog gradića na sjeveru REP SRPSKE i većina opštine je potopljena,kao i kuća meni bliske osobe.Svi su izašli na ulicu(pošto u kući nije moguće biti aq ništa se ne može uraditi da voda prestane doticati),iznjeli su stolice na cestu(koja još nije poplavljena al biće vjerovatno za par sati),stavili su veliku bijelu plahtu(napravljen kao nekakav ekran)na banderu,našli su nekakav projektor i cijela ulica je nakupovala pive(neki i roštilj pripalili)i jedio je sada bitno da Srbija pobjedi Australiju.Ljudi su uništeni totalno al ipak svi su uz Srbiju koju svi bezgranično vole i nadam se da će ih makar fudbaleri obradovati i pored sve njihove patnje.Ajmo Srbijo večaeras SRCE NA TEREN!!!
 
Učlanjen(a)
21.06.2010
Poruka
2
Pobjedili smo i ponosno se vraćamo kući....kad nije mogla francuska s dvije reprezentacije da ide dalje Alžir=Francuska..naši junaci se vraćaju kao heroji..Živio drug staljin i revolucija..:-x
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=W9Atu1TD5eU[/ame]
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Zasto, zasto, zasto?

Zasto prokleti Krasicu Milose to radis?

Zar ja moram, da placem zbog toga?

Ali nema veze, moramo biti uz njih, ako smo bili uz njih kad su dobili Nemacku, moramo i sad!
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
Da nismo pobedili Nemačku, ne bi mi bilo toliko krivo što smo ispali od Australije....ali ovako, ej brate, izgubili od Australije..... e ne mogu da verujem.
Koji smo mi šupci, 20 šansi jedan gol, ovi tri i dva gola.
Bruka ne vidjena.....ej od Australije!!!
Stvarno ne znam kako mi je Tv ostao čitav?
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
oooooooooooooo jbmt sudiju.....jbmt oooooooooooo u zivotu se ne iznervirah ovako...
a joooooooooj meni njemacku pobjedise....a ove nisu mogli ...tuga...
3 puta oplakah...:fool::fool::fool:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
To smo mi! Kao krava koja da 40 litara mleka, šutne nogom i sve prospe...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top