Soba za Kukanje - Internet Radio i Televizija & Pitanja,komentari ??? Media Centri

UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.313
Trazi mu, mozda ti da..za pare.
Ma jok...Nisi me dobro shvatio :D Mislio sam za ove dodate kanale...nemam po neki od njih :D Za bilo koji software ili bilo sta vezano za komp(sem neta i hardwera) nisam dao ni prebijenu paru...pa tako će i da ostane :beee: I jedan edit :D
Ovaj "starkelja" od sto godina je meni veoma drag momak...lepo se ispričamo...nije sve u iptv :)
I sada da ne spamujem temu moram malo kukati :- Kukukuku :roll:
 
Poslednja izmena:
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.478
Rostilj Mix
Posto vec gledate non stop i skenirate i strimujete i restrimujete i nestizete ni da jedete , evo malo da se omezi.
Preporucujem 4 strana gore desno ,dobar a nije mnogo skup...
A ispod njega desno 4 strana.

Ja kad sam video hteo da narucim za ceo forum ovaj dole.

Pecenje Mix 2 Obrati paznju.
Ja iso da se svadjam lepo pise u katalogu sta je u ovalu i zadnja stavka
Rolovano peceno pile 250kg
I nisu hteli da mi daju,zvao poslovodju i dam mu katalog i kazem ,molim vas dajte mi po ceni ovo sto pise u katalogu i nevredi , nisu ljudi ljudi i neda...
I sad cu da ih tuzim a vi da mi budete svedoci.
I kad ih dobijemo na sudu idemo da narucimo za sve pare klopu i pice ,ja vas castim.

[raw]<div style="display:block;overflow:hidden;width:1250;height:700px;"><iframe style="margin-top:-60px;margin-left:-1px;margin-right:-1px" height="700px" scrolling="no"src="http://issuu.com/idea.rs/docs/ovali" width="1250px"></iframe></div>[/raw]
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.478
Evo zbog sudije kaze da nevidi dobro da malo uvecam sliku.
Materijalni dokaz 2 .Slika uvecana vise puta da bi bilo uocljivo na sudu.

nGh4l0g.jpg
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.165
Moram i ja da prokukam, kuku lele ko će meni jednu takvu listu sa 1080 da pošalje!Dajte makar da vidim onda mogu i ocapiknit! Kukukukuku!!! :gl_sigh::roll:
 
Učlanjen(a)
06.08.2014
Poruka
270
Rostilj Mix
Posto vec gledate non stop i skenirate i strimujete i restrimujete i nestizete ni da jedete , evo malo da se omezi.
Preporucujem 4 strana gore desno ,dobar a nije mnogo skup...
A ispod njega desno 4 strana.

Ja kad sam video hteo da narucim za ceo forum ovaj dole.

Pecenje Mix 2 Obrati paznju.
Ja iso da se svadjam lepo pise u katalogu sta je u ovalu i zadnja stavka
Rolovano peceno pile 250kg
I nisu hteli da mi daju,zvao poslovodju i dam mu katalog i kazem ,molim vas dajte mi po ceni ovo sto pise u katalogu i nevredi , nisu ljudi ljudi i neda...
I sad cu da ih tuzim a vi da mi budete svedoci.
I kad ih dobijemo na sudu idemo da narucimo za sve pare klopu i pice ,ja vas castim.

[raw]<div style="display:block;overflow:hidden;width:1250;height:700px;"><iframe style="margin-top:-60px;margin-left:-1px;margin-right:-1px" height="700px" scrolling="no"src="http://issuu.com/idea.rs/docs/ovali" width="1250px"></iframe></div>[/raw]
:opaaa::opaaa::opaaa:
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.478
Lele ...

Krenuli i Rumuni-Pa gde ide ovaj svet.

Opasno su nam se priblizili.

Kod:
http://serialepenet.ro/

WzBt070.jpg
 
Natrag
Top