Soba za Kukanje - Internet Radio i Televizija & Pitanja,komentari ??? Media Centri

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Pa sta ako prodaju? Ko uspe sta da proda svaka mu cast, mislim, bolje neka prodaju nesto nego da gase sve redom. I ajde sad, sto da neko ne zaradi nesto ako vec moze, a sam je to nasao? Iz moralnih razloga? Pa kojih? Ako neko provodi sate i sate skenrajuci nesto i to proda nekome, zasto bi ga iko krivio? Veca je krivica na onima sto kupe nesto za sta nisu sigurni do kada traje.

Ionako je sve ilegalno od ovoga tako da.. I radije bih dao nekom sa foruma da popije pice, nego sto bih dao za Viet 13$.

Par puta sam dolazio u iskusenje da platim za neku listu nekome ali par ljudi je pokazalo na koga se moze racunati pa su mi tad dali dzabe kad su sta imali. Nisu zeleli ni da cuju da ih pocastim nekako.

Samo da dodam, meni ne smetaju ti sto prodaju, gori su ovi sto objavljuju i siluju jedne te iste servere.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
E sad, mozemo tako do sutra da nagadjamo, a to vrv nikad necemo saznati. Ukratko, meni je bas svejedno, u pocetku kad sam poceo da se zanimam ovim smetalo mi je kad vidim neki domaci kanal objavljen, a pravi sok je bio kad neko objavi listu koju ti imas, i to jednu jedinu, dodje ti da places.

A sad mi svejedno, nit gledam sta nit se potresam, oguglao sam skroz, toliko je veznijih stvari u zivotu, pa i sitnica koje vise znace od neke liste.

Ne smetaju mi ti sto ih prodaju, sto bi mi smetali kad sam sam hteo da kupim iz ocaja, tako ima likova koji su bas takvi kakav sam ja bio u pocetku.

Nek smo mi zivi i zdravi, liste ce da dodju i prodju.
 
Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
A, sta mislis, mogu li to biti isti ljudi ? ;)
i ja to isto mislim da to prodavci listi sami objavljuju kao neki vid reklame kako bi inace neko mogo da nadje na desetine tudjih lista da ih objavi odjednom a za statuse imaju zajdnicki interes da ih uniste da bi upecali nekog da odabre nekog od njih
 
Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
E sad, mozemo tako do sutra da nagadjamo, a to vrv nikad necemo saznati. Ukratko, meni je bas svejedno, u pocetku kad sam poceo da se zanimam ovim smetalo mi je kad vidim neki domaci kanal objavljen, a pravi sok je bio kad neko objavi listu koju ti imas, i to jednu jedinu, dodje ti da places.

A sad mi svejedno, nit gledam sta nit se potresam, oguglao sam skroz, toliko je veznijih stvari u zivotu, pa i sitnica koje vise znace od neke liste.

Ne smetaju mi ti sto ih prodaju, sto bi mi smetali kad sam sam hteo da kupim iz ocaja, tako ima likova koji su bas takvi kakav sam ja bio u pocetku.

Nek smo mi zivi i zdravi, liste ce da dodju i prodju.

E da si kupio pogresio bi, em sto ti nisu dali listu, em bi ti provalili listu i dali nekom, opet ni kriv ni duzan bi ispastao, cudni su ovi krekeri.. :D
 
Natrag
Top