Soba za Kukanje - Internet Radio i Televizija & Pitanja,komentari ??? Media Centri

Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
Dokad će trajati ovaj test? Dobro radi iako je vjerovatno nekoliko ljudi istovremeno gleda..
ako pravi vlasnik neplaca server mesec za mesecom onda sve zavisi od internationala i njegove dobre volje a posto je dosad pokazo da je covek na mestu ostaje da se molimo da je pravi vlasnik platio server bar do kraja godine
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
ako pravi vlasnik neplaca server mesec za mesecom onda sve zavisi od internationala i njegove dobre volje a posto je dosad pokazo da je covek na mestu ostaje da se molimo da je pravi vlasnik platio server bar do kraja godine
Lepo je to što si napisao al se ja bojim da taj vlasnik, čak i da je platio server do kraja godine, nije platio server koji može da izdrži ko zna koliko gledalaca pošto se lista nalazi već na svim forumima. OSIM ako Telekom ili SBB nije zakupio servere pa rešio da nas počasti :D
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2010
Poruka
316
kad je več tu soba za kukanje moram naglasiti kako ste jedni ovde glupi sto javno davate iptv na user i pass po forumima , gledat čete kura. kroz godinu dana, isto ko sa skeniranjem drimova , sve čete sjebat , mene nije briga ,jer imam sta da gledam , iako to sve rikne, al čete unistit sve onima sto nemaju , malo se zamislite kuda vas to vodi , ka prodaji listi restrimera , zar vam se to isplati.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2010
Poruka
316
nesto ste se sakrili u mišju rupu odkad vam nema tu crow2 ,hehe pet postova u dva dana ,razvalio vas crow2 svaka mu čast,kako se kaze bog sve vidi , sve se placa sve se vraca.
 

prc

Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
746
kad je več tu soba za kukanje moram naglasiti kako ste jedni ovde glupi sto javno davate iptv na user i pass po forumima , gledat čete kura. kroz godinu dana, isto ko sa skeniranjem drimova , sve čete sjebat , mene nije briga ,jer imam sta da gledam , iako to sve rikne, al čete unistit sve onima sto nemaju , malo se zamislite kuda vas to vodi , ka prodaji listi restrimera , zar vam se to isplati.
Jura prijatelju ne razumem te pre 7 dana kukas zasto se dopusta postavljanje listi sa user i pass ..
Kod:
nesto ste se sakrili u mišju rupu odkad vam nema tu crow2 ,hehe pet postova u dva dana ,razvalio vas crow2 svaka mu čast,kako se kaze bog sve vidi , sve se placa sve se vraca.
A danas odobravas sto Crow2 radi po forumima ,on ce samo sebi nastetiti i kad mu svuda banuju ip nece nigde vise uci,..uzgred Jura to nas stari prijatelj Zlocko ili ti tigric i kako se vec zvao pre :beee:
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2010
Poruka
316
ma ja sam to rekao zbog toga da to nevidu vlasniki iptv ,jer onda blokiraju uzere ili server naziv promenu , pa nemozes da ga nađeš , a što sam sada napisao pre tog posta to je sama zajebancija da toj s****tu malo tlak dignem za bezveze hehe :roll:
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top