Smak sveta

Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
Onaj je kosio livadu, i vratio se kući i rekao ženi da mu spremi stvari jer će te večeri da umre... Pa ti vidi sad... Jači od Nostradamusa....
Šala mala...
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Prezivecemo i taj 2012, ..vec smo se uvezbali..

Da mi smo nebeski narod.
raz_128.gif
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Jes, tačno, i to, čitao sam u petom osnovne mesto lektire, pozaboravljalo se. :lol:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ako ćemo ozbiljno, mislim da su samo šarlatani tvrdili za taj Smak 2012 jer je to čista besmislica. A izvor: kalendar Maja. :lol:

Međutim, dobro je za Holivud, već je napravljeno XY filmova na tu temu, a očekuje se bar još toliko. :mrgreen:

Cista besmislica jeste jer su mnogi naseli (cak su i bunkeri gradjeni?!) na tumacenja tih sarlatana (koji su prodavajuci knjige i zaludjujuci narod zgrnuli gomilu novca) Majanskog kalendara (zadivljujuce kompleksnosti i preciznosti ako se uzme u obzir tehnologija koju su posedovali) koji nikad nije ni predvidjao SS vec se tumacenju tog kalendara i njegovog znacenja prilazilo sa modernog,civilizovanog stanovistva a i zanimljivo je koliko vise ljudi je sklono da veruje u tu teoriju o smaku sveta nego u logicna objasnjenja i tumacenja...Jbt.,umorih se i ugusih...wacko2
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Samo se vi zezajte i mudrujte, a kad se smaknete, biće kasno:lol:
 
Natrag
Top