Smak sveta

Član
Učlanjen(a)
18.10.2010
Poruka
2
Tacnije 23.12.2012 ce se navodno TO dogoditi. Moje neko verovanje..... hmmm, pa 70% mislim da je moguce.......

Dodato posle 23 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Pogledaj moju temu

Dodato posle 18 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ma najjaci smo
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.10.2010
Poruka
2
SUMERANI kako su nestali? Zbog cega i od strane koga?
Drevni Sumerani su postojali 3000 godina pre hrista. Bili su napredni narod. Imali su tehnologiju koja se neka od tih danas koristi a izmisljena je u 20veku.
Drevni Sumerani su bili poznati kao neverovatno precizni astronomi. Znali su da je zemlja okrugla da se Mesec okrece oko Zemlje a Zemlja oko Sunca. Godinu su podelili na 12 meseci ili na 365 dana (neverovatno zar ne). Takodje su znali da suncev sistem ima 10 planeta, Merkur, Venera, Zemlja, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun, Pluton, ali koja je deseta..... planeta NIBRU. Kako su to mogli znati? Planete Uran, Neptun i Pluton su otkriveni u 19 i 20 veku a NIBRU, ili kako NASA je zove Planeta X, je otkrivena nedavno. Toj planeti je potrebno 3600 godina da obidje svoju putanju oko sunca. Smatra se da ce ona upravo dovesti do SMAKA SVETA, da ce udariti u Zemlju ili proci veoma blizu pored nje. Drevni Sumerani su odredili datum prema njihovom kalendaru koji je prema nasem kalendaru 23.12.2012 i da ce se desit strasna stvar.
Ali kako su oni sve to mogli znati? Pa imali su svoje "Bogove" koji su ih sve to naucili i pokazali. Kad kazem bogovi predpostavljate na sta mislim.
VASE JE DA ODLUCITE U STA CE TE VEROVATI, mada ja iskreno neznam ili nesmem da prihvatim to.
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Kao sto je vec gore receno najavljivali su ga vec X puta pa sumnjam da ce i sada biti drukcije.
A i ako se slucajno obistini nece biti neka velika steta...:D
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
472
Smaknuti smo svi odavno, zato u zezanje do kraja sveta.......U ludnici novinar pita jednog bolesnika:
-Kako se zovete?
-Napoleon.
-Ko vam je to rekao?
-Bog.
Jedan drugi bolesnik uzviknu:
-Ne slusajte ga! Laze cim zine!
-Po cemu to znate?
-Ja mu nista nisam rekao.
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
26
Da si malo bolje upoznat sa drevnim civilizacijama, astronomijom, teorijom zavere i ostalim stvarima ne bi samo pejstovao tekst od nekog ko takodje nista ne zna o tome. Prvo pretpostavka je da su Sumeri ziveli mnogo pre 3000 pne, chak preko 8000. Drugo nije Nibru nego Nibiru. Da je 2012. jedna velika glupost, jeste. Prorochanstava je bilo i to od raznih drevnih civilizacija sve do novijeg doba. Josh smo zivi. Inache, velike se promene u svetu sada dogadjaju, sutra josh vece, ukoliko se objavi ono shto se vec dugo chekalo. Bogovi su uvek bili pristuni i sa nama a ako nas napuste, znachi da je doshlo vreme za to. Mada uvek ima ono ali, a to je da uvek neko prezivi i tochak nastavlja da se vrti.
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
26
Znas kako. Znam da su neki ljudi bas uplaseni zbog toga. Uopste nije zezanje. Uglavnom su to ljudi koji su od skoro poceli da koriste internet i usli u jedan novi veliki i nepoznat svet. Na internetu ima svega. I najvecih istina i najvecih lazi i gluposti. Neki jos ne znaju kako bi informacije koje dobijaju trebalo selektovati ispravno. Ne mislim pri tome da su ti ljudi neinteligentni ili manje inteligentni, samo ih neko treba na pravi nacin uvesti u svet koji je veliki koliko i sam svemir :)
 
Natrag
Top