SF XC za android

Učlanjen(a)
07.01.2022
Poruka
308
HELLO BOKI!
I CONGRATULATE YOU FOR YOUR WORK DONE!

SF_XC---------->CHANNELS ARE ALL OFFLINE!
SF_W----------->SOMETIMES WORKS AND SOMETIMES NOT WORKS!
FILMOVI--------->NOT WORKS!
SF_W2---------->CHANNELS STOP PERIODICALLY!
SF_W3---------->CHANNELS STOP SOMETIMES!

THANK YOU!!!
YOU ARE THE BEST!!!
 
Učlanjen(a)
24.11.2016
Poruka
18
Da login za filmove su rasirili po celom internetu, skoro istovremeno i prvi i rezevni panel.
Nije mi jasno sto ljudi to rade, nesto sto vredi, i sto neko placa i to debelo sire ko zna kome i gde. Jedini panel koji sam gledao, filmovi i onaj izvorni XC , ali sta je tu je.
Mislim da je ovo kraj.
Zao mi je bas dobar panel, skoro svi filmovi i serije.

Sve u svemu hvala SF timu i Bokiju, bilo je lepo dok je trajalo, eto godinu dana, a proletelo ko par meseci.
 
Učlanjen(a)
09.03.2021
Poruka
22
Hvala Bokiju i ekipi za sve sto su uradili za da bisno mi imali sta gledati, mislim da bi najbolje bilo da se napravi zatvorena grupa od dosadasnjih clanova i da se ubaci godisnja pretplata na forum od nekih simbolicnih 25 eur i to je to problem napola resen, druga varijanta svaki clan da ima po jednu mac adresu i tu adresu fino lepo ubace u sistem i nema nikog sa strane. Bilo bi lose da ovaj veliki trud propadne. Hvala Vam jos jednom do beskraja.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
13.08.2020
Poruka
2
A taman dosao do sredine 3 sezone Lost-a :(

Nema price.

Svaka cast i HVALA za odrađen posao.

Pozdrav iz Zg.
 
Učlanjen(a)
04.02.2022
Poruka
20
Ako sam ja dobro shvatio ovu aplikaciju i ostale opcije koje se dijele javno ili privatno, radi se o istoj stvari.
Na temi zahtevi lista dobije se lista i koristi jedan ili vise vlasnika plus osoba koja je zahtjev napravila, dok ovdje ima javna aplikacija sa listom/ma(?) za vise usera, pa dok ne pukne, pa "haj jovo nanovo", to mi izgleda ko sizifov posao. POgotovo citajuci zadnje komentare kako tamo neki klepnu podatke i app i dijele okolo ili jos gore naplacuju. ALi dobro, svega i svacega ima na planeti.

Na emulatoru je radila uredno, ako se dobro sjecam, idem instalirati na mob, pa vidit jel gura ista
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.938
Dok Bokiju ne dosadi :beee: a blizu je da digne ruke od svega.
F6mTqW0.png

Manite se prepirke.
 
Natrag
Top