SF XC za android

Učlanjen(a)
27.02.2021
Poruka
58
Sad sam probao ova dva nova panela.
SF_W2 većinu kanala neće da mi pusti. Uspeo sam da pustim britanske ali na primer naše, američke i one sportske nikako neće da učita. Pa bih voleo ako je još neko probao da pusti samo da mi kaže da li ima problema.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Sad sam probao ova dva nova panela.
SF_W2 većinu kanala neće da mi pusti. Uspeo sam da pustim britanske ali na primer naše, američke i one sportske nikako neće da učita. Pa bih voleo ako je još neko probao da pusti samo da mi kaže da li ima problema.
ako bude zezala zamenicemo je.......to je najmanji problem......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
sada sam odabrao nesto zaista dobro.........SF_W2 novi log........ :mig: to je to.....ima za svakog ponesto......testirajte kada stignete.....
 
Učlanjen(a)
04.02.2021
Poruka
29
Deinstalirao sam stari SF_XC sa svog Eon boxa...sad nema sanse da instaliram ovu novu verziju a ne mogu ni staru instalirati. Iskljucivao box iz struje, probao 2 razlicita file managera isti rezultat...da li je neko uspjesno instalirao na EON box i ima li ko kakvu ideju sta da pokusam osim fabričkog reseta i instalacije i podešavanja svega ispočetka što mi uzme bar 2 sata?

Uspio sam riješiti ali eto ako neko bude imao isti problem treba očistiti keš na EON boxu to je Settings>Dev. Pref.>Storage>Int. shared storage>Cashed data i samo OK...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top