SF XC za android

Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
129
obrisite staru android app,skinite novu i instalirajte.....takodje ima novih log podataka......

javite kako funkcionise.......
Шта рећи... Мајстори свог заната :cool: Може ли ми неко написати да ли ради ова опција за снимање садржаја?
 
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
2
Pozdrav, danas posto sam preuzeo najnoviju sf xc app, pokusao da instaliram nekoliko puta bezuspjesno, molim za pomoc,
unaprijed se zahvalujem.

 
Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
129
Pozdrav, danas posto sam preuzeo najnoviju sf xc app, pokusao da instaliram nekoliko puta bezuspjesno, molim za pomoc,
unaprijed se zahvalujem.

1) Уверите се прво да Вам је у подешавањима омогућено инсталирање из непознатих извора.
2) Уђите на прву страницу ове теме, имате остављен линк до апликације и log фајла. Само притиснете .apk фајл, сачекате да се преузме и процедуру после вероватно знате, прихватите инсталирање апликације, и слично.
3) А log фајл када преузмете (са истог линка, прва страница ове теме) имате у њему текстуални фајл, значи треба да распакујете прво негде на телефону, да би могли да видите податке.
4) Када сте ушли у апликацију, притиснете који Вам панел треба и унесете податке које сте нашли у log.txt фајлу и то је то.
 
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
2
zahvalujem se v2fp34 na berzom odgovoru, ja sam zaboravio da istaknem da sam vec imao instaliranu sf xc app.
hvala
 
Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
129
zahvalujem se v2fp34 na berzom odgovoru, ja sam zaboravio da istaknem da sam vec imao instaliranu sf xc app.
hvala
Извинте онда. Требао сам то прво да Вам напишем, али Боки је већ то написао и истакао. Када уђете у информације о апликацији (дуги стисак на апликацију, па на мало латинично слово и, или ако тако не може, уђете из подешавања у секцију Апликације, нађете Sfxc), обришете кеш и податке (меморијски простор можда негде стоји), па кликнете на Деинсталирај (Мада мислим да можете и само да идете на Деинстслирај, али ја овако увек радим када хоћу да инсталирам нешто "од нуле".) и онда радите ово што сам Вам већ написао.
 
Učlanjen(a)
02.11.2020
Poruka
94
odlično radi update sem SF_W2 i SF_W3 loga koji nije validan..Hvala
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top