SF XC za android

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Aplikacija je super, samo još kad bi mogao da se isključi ili utiša zvuk na startu. Sada sam pokrenuo app (01:15) i mislim da sam probudio ceo komšiluk

Envoyé de mon M2101K7AG en utilisant Tapatalk
nisam probao ali pokusaj da u setingu tv odcekiras ili ugasis ......Common Settings - Always use system volume pa javi je li ok......
to je resenje kod naseg stb emulatora a verujem i ovde..... :mig: :mig:

to je inace ideja jednog naseg kolege iz vipa za stb i mi je sa zadovoljstvom prihvatili...... :beee: :beee: :beee: :beee:


Ashampoo_Snap_2020.12.13_14h31m53s_001_.png
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Пошто имам Самсунг мобилни, добијам обавештење од Самсунгове продавнице да инсталирам нову верзију ИксЦ плејера. Нисам то урадио да не бих нешто пореметио у СФ верзији, али баш досађују са обавештењима. Хоће ли бити неке штете ако 'попустим' и ставим нову верзију?

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
129
Пошто имам Самсунг мобилни, добијам обавештење од Самсунгове продавнице да инсталирам нову верзију ИксЦ плејера. Нисам то урадио да не бих нешто пореметио у СФ верзији, али баш досађују са обавештењима. Хоће ли бити неке штете ако 'попустим' и ставим нову верзију?

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
Мислим да не би требало то да радите, пошто ће Вас вероватно преусмерити на оригиналну апликацију, да инсталирате, а не верзију SfXc. Пратите само ако су избачени нови логови, мислим да ће Боки или неко ставити овде на форум ако буде нова верзија ове апликације.
 
Natrag
Top