SF XC za android

Učlanjen(a)
06.02.2021
Poruka
22
Predlog : mozda kod intra da se doda natpis da je app i sve na njoj potpuno besplatno i ako neko pokusava naplatiti prodaje UKRADENO
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
497
Ту није само зарада у питању него хвалисање по другим форумима.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
14.02.2019
Poruka
18
Autori su verovatno znali da ce ici ovim tokom, sve sto je besplatno se brzo siri.
Resenje je mozda u razlicitim lozinkama za svakog clana foruma(ogroman posao) ili
smanjiti broj kanala sa istom lozinkom a za dodatne kanale placanje .
 
Učlanjen(a)
24.07.2010
Poruka
12
prvo da vam se zahvalim. ekstra izgleda aplikacija. skinuo je oko ponoci i radila mi do jedan. A onda seckanje na svakih 5 sekundi. Jbt koj sam ja baksuz
 
Učlanjen(a)
27.10.2019
Poruka
2
drugovi, jel moze ovde da se gleda arena, i dal moze app da se instalira na onom boxu od SBB,, ako ne moze dal ima neki dodatak za Kodi, izvinite sto pitam ovoliko al eto volim da znam pa da ne mlatim se okolo ako vi drugovi znate.
pozdrav,
 
Učlanjen(a)
27.02.2021
Poruka
58
drugovi, jel moze ovde da se gleda arena, i dal moze app da se instalira na onom boxu od SBB,, ako ne moze dal ima neki dodatak za Kodi, izvinite sto pitam ovoliko al eto volim da znam pa da ne mlatim se okolo ako vi drugovi znate.
pozdrav,
Može arena a što se tiče EON boxa mislim da ne može. Ja sam probao i nije mi dozvolilo da skinem, ne znam da li postoji neka fora druga. KODI add on imaš par tema ispod ove.
 
Učlanjen(a)
29.03.2020
Poruka
27
Upravo skinuo instalirao na smart tv i znate sta radi savrseno ,svima onima koji svojim postupcima dovedu da ovakvo sto zloupotrebe ili svojim postupcima dovedu da ovo cudo prekine raditi dabogda grom spucao direkt u ruter pa bom dalje nek przi sve redom :) ljudi hvala vam na svemu stvarno sam odusevljen vjerujte mi niste svjeni kako svojim radom usrecite neke osobe hvala vam do neba zivjeli 1000 god !!!
 
Učlanjen(a)
12.09.2017
Poruka
9
Zalosno , zalosno da se uvijek ponavlja jedno te isto. Izgleda kao da ni oni prvi ne shvataju koliko stete nanose svojom pohlepom svima ostalima a vec se neki novi pojavljuju i pokusavaju na isti nacin da uzmu koju kintu.Na kraju nece biti nista ni za njih a niko vise nece moci gledati nista.
 
Učlanjen(a)
02.11.2019
Poruka
32
Ja ne sumnjam da ce nasi forumski velemajstori pronaci neko resenje za te parazite, pa oni su za njih profesori! Mislim ako svi normalno koristimo onda ce svima i dobro raditi, nema nikakve potrbe da se unistava ovako jedna dobra stvar
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.03.2019
Poruka
533
Instalirala sam prekjučer i radi savršeno, nema prekida jedino moram koristiti Optimu netu Hrvatskoj jer na A1 neće da mi uopće pokrene bez VPN, tako da znate, ljudi kapa do poda
 
Natrag
Top