SF XC za android

Učlanjen(a)
25.11.2016
Poruka
29
Joj da je sad naci tog kretena pa sta mu uradit blati vas trud i rad stvarno smijesno i zalosno.Podrska za vas samo jako!
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
164
Pa uvek ce biti takvih ljudi koji rade protiv svih drugih, a bogami i protiv samih sebe.Svi vi koji ste omogucili ovo da imamo i gledamo, znate to bolje od mene i ne trebate se obazirati na toa.Glavna stvar je da to sto radite, radite super i nema vam ravnoga nigde. I sf vip player na raznim forumima se rklamira kao njihov i to duze vremena, pa svi znaju ciji je i ko ga je napravio.Ne moze to da se sakrije. Podrska za vas i samo napred. Ako ugasite ovakvu aplikaciju ili slicnu ovoj, to zli ljudi i cekaju, njih ne interesuje da gledaju, nego da napakoste drugima i onda su mirni i zadovoljni. Pozdrav, najbolji ste.
 
Učlanjen(a)
24.11.2016
Poruka
18
I mislio sam da ce ovo biti kratkog daha. Nisam mislio da ce neko prodavati, nego liste javno deliti.

Vidim da clanovi drugih foruma na PM dele user i pass, ali i to je kratkotrajno, ako procuri javno ista situacija kao ovde.
Jedino resenje, jedan clan foruma jedinsven pass za logovanje (jeda clan jedan uredjaj), ili novi pass da se menja svakih sedam dana, u duzini od 30 karaktera, pa nek ovi sto prodaju objasne kupcima zasto mora tako.

Ali da li smo zasluzili da ljudi koji su ovo omogucili uloze ekstra trud i vreme?

Hvala jos jednom sto ste nam omogucili ovo, ma kolio potrajalo!!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.08.2020
Poruka
78
Pa šta ocekivati od Jugoslavena.
Zato smo se nažalost i raspali.

Zbog ovakvih ljudi. Ne cudi me taj potez prodaje.

Koliko je puta do sada vaš trud prodan u hiljadu slucaja.
 
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
4
Stavite u intro obavjestenje da je aplikacija potpuno besplatna i da se moze skinuti na SF-u. Pa ko hoce da nastavi da bude budala i nekom placa, slobodno.
I jos, povremeno mijenjajte pasvorde. Najbolje neposredno prije nekih jacih utakmica, npr lige prvaka. Ko zaista gleda, nece mu biti tesko da navrati ovdje i informise se o svemu.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Zamolio bih sve članove SF-a da ne koriste pogrdna imena i razne epitete(koji ne dolikuju u izražavanju na ovom forumu) :mig:
Samo opušteno
logo2.png
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Ja vjerujem da tu na forumu ima znalaca koji mogu pomoći tvorcima aplikacije kako spriječiti zloupotrebu i prodaju. Ja na žalost to ne znam, ali da znam rado bih dao prijedlog. Ne mogu zamisliti lika koji to 'ladno prodaje, koji je to mentalni sklop, boji li se taj lik da ga ne stigne kazna za to. A onda se takvi odmah zapitaju: zašto baš njega....
 
Natrag
Top