SF XC za android

Učlanjen(a)
22.02.2013
Poruka
44
Nevjerovatno da ljudi koriste neciji trud da bi zaradili na njemu.Misljenja sam i ja da treba jedan clan jedan user i pass.Max na jedan uredjaj.
 
Učlanjen(a)
12.09.2017
Poruka
9
Žalosno je to da se baš u svemu traži način kako zloupotrebiti nešto i samim tim na taj način najčešće i uništiti ono što valja.
 
Učlanjen(a)
25.11.2016
Poruka
29
Odgledana evropa lige bez ijednog pometanja svaka vam cast momci neki koji imaju plaacene liste puno vise puta buferuje nego ovdje jos jednom svaka cast nema vam ravnih i zasluzujete punu podrsku dusmana ce uvijek biti izdrzat cete vi to.Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
08.08.2012
Poruka
41
ma koliko se mi trudili da pomognemo ljudima ,nevredi .ima kretena medju nama......i posle nesto da traje dugacko.....pa nemoze jer smo takvi.....neznam dokle cemo ovo tolerisati dok ne zagasimo......

Pogledajte prilog 138873

da li bi mi jos mnogo sto sta kvalitetnog na koriscenje a sto je nastalo na sf ,ali zbog ovakvih stvari to ne cinimo......mi poklanjamo a kreteni posle preprodaju......
Kakvi smo to ljudi. Ja stvarno ne mogu da verujem šta je neko u stanju da uradi. STRAŠNO.
ma koliko se mi trudili da pomognemo ljudima ,nevredi .ima kretena medju nama......i posle nesto da traje dugacko.....pa nemoze jer smo takvi.....neznam dokle cemo ovo tolerisati dok ne zagasimo......

Pogledajte prilog 138873

da li bi mi jos mnogo sto sta kvalitetnog na koriscenje a sto je nastalo na sf ,ali zbog ovakvih stvari to ne cinimo......mi poklanjamo a kreteni posle preprodaju......
Strašno, pa da li je moguće da ljudima uopšte padne na pamet takva ideja da tuđi trud i rad naplaćuje. Nemam reči. Pozdrav i podrška SF timu
 
Učlanjen(a)
13.12.2020
Poruka
151
Jeli može netko da kaže što se točno dešava s ovim pleyerom neko vrijeme radio ko Doxa a sad ne mogu da se logujem. Da nije promjenjen pasvord iili nešto drugo.
 
Natrag
Top