SF XC za android

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ipak je bilo do mene, istekao je bio sertifikat za epg.serbianforum.org
nisam pratio temu a niko mi nije javio problem.
sada je obnovljen, tako da ne bi trebalo da daje gresku, pa probajte

lp
mi se ubismo objasnjavajuci ljudima kako da se izbegne.:mig:....nisam te obavestio da sredis jer znam gde si bio reko mi torpedo,pa rekoh da te ne ometam :beee: :beee: :beee:
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
aplikacija je vrh vrhova, toliko je pregledna sto nemam potrebe da ukljucim neku drugu aplikaciju, samo zelim da pitam dali moze da se dodaju novi akaunti, znaci jos jedna lista na primer (imam par macova, da ne bi otvarao posebno u drugim aplikacijama), hvala puno
 
Učlanjen(a)
19.02.2021
Poruka
2
Ono što sam ja od bagova primjetio je samo sljedeće:
Ako se iz aktivne aplikacije pređe u neku drugu (tipa EON), i onda opet vrati u SFXC, ni jedan kanal neće da se buferuje. Dakle potrebno je korak po korak izaći iz SFXC (kad pita da li smo sigurni da želimo napustiti app) nakon što smo odgledali šta nas zanima.

Inače, sve pohvale za app. Realno bi za ovo mogli naplaćivati fine pare. Ali bi vjerovatno tada rizikovali odlazak u zatvor :D
 
Učlanjen(a)
20.02.2021
Poruka
36
prebacio na vlc i isto..stoji exo player zamrznut i nikako da pocne film.
jesi li probao restart pa ući ponovo u listu? tako nešto
ja u principu uopće ne koristim vod,samo sam malo pogledao šta ima a ovo za vlc sam pročitao u prijašnjim postovima
slažem se sa kolegom koji je prije napisao da se uopće ne bi trebali zamarati sa tim nego se orijentirati na tv jer ima milion načina za gledanje filmova/serija a dobrih iptv lista i programa baš i ne,pogotovo ne za dž,probao sam i nekoliko plaćenih koje su lošije od ovih portala i od ovog programa tak da još jednom svaka čast ekipi koja je ovo napravila
 
Učlanjen(a)
25.11.2016
Poruka
29
jesi li probao restart pa ući ponovo u listu? tako nešto
ja u principu uopće ne koristim vod,samo sam malo pogledao šta ima a ovo za vlc sam pročitao u prijašnjim postovima
slažem se sa kolegom koji je prije napisao da se uopće ne bi trebali zamarati sa tim nego se orijentirati na tv jer ima milion načina za gledanje filmova/serija a dobrih iptv lista i programa baš i ne,pogotovo ne za dž,probao sam i nekoliko plaćenih koje su lošije od ovih portala i od ovog programa tak da još jednom svaka čast ekipi koja je ovo napravila
Svaku rijec potpisujem,i jos jednom se zahvaljujem timu na fenomenalnoj aplikaciji bukvalno kanali rade bez greske jos jednom hvala.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ma koliko se mi trudili da pomognemo ljudima ,nevredi .ima kretena medju nama......i posle nesto da traje dugacko.....pa nemoze jer smo takvi.....neznam dokle cemo ovo tolerisati dok ne zagasimo......

126.png

da li bi mi jos mnogo sto sta kvalitetnog na koriscenje a sto je nastalo na sf ,ali zbog ovakvih stvari to ne cinimo......mi poklanjamo a kreteni posle preprodaju......
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top