SF XC za android

Učlanjen(a)
17.12.2018
Poruka
36
ili mozda da ga restartujes box to jest da vratis na tvornicke postavke i sve iznova.ja sam skinuo aplikaciju sa laptopa na usb i sa usb na box i onda sam instalirao i ubacio user i pass.mislim to je moje čisljenje na tebi je da odlucis
 
Učlanjen(a)
25.04.2013
Poruka
16
Probaću prvo sa reinstalacijom.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
20.02.2021
Poruka
8
Veliko hvala autorima aplikacije. Samo da javim da sam je probao na više platformi sa androidom i svuda radi bez problema, uključujući i epg.
Hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
02.02.2013
Poruka
33
Pozdrav ekipi. Instalirao na box i ovo radi odlično. Koja je razlika između xc, w1,2 & 3 logina? Na koliko uređaja može da se gleda?
Vidim da su mnogi pitali. Ja bih uplatio za trud i da li će biti takve inicijative, jer ne kapiram kako ovo radi za dž.
Hvala i svako dobro
 
Član
Učlanjen(a)
04.03.2010
Poruka
70
Najverovatnije imaš zaostale fajlove od stare instalacije.
Obriši cash i data u aplikacijama. Pa probaj onda ponovo.
Verovatno nije deinstalirana neka prethodna verzija, pa zato prijavljuje da nije instalirana aplikacija. Ako postoji jos neka verzija ove aplikacije prvo nju deinstaliraj
Nisam imao ni jednu predhodnu instalaciju. Jednostavno instalacija krene i na kraju prijavi da nije instalirano. Na telefonu bez problema instalira ali na box-u nema sanse.
 
Član
Učlanjen(a)
04.03.2010
Poruka
70
Nisam imao. Samo su Tivimate i Kodi instalirani trenutno.

Edit:
Uspeo sa nekom app za ciscenje cache-a

Pozzzz
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
20
Jedno....onako glupo pitanje,sta vam znaci toliko EPG,mislim kanali u 90% slucajeva rade perfektno,imate pregled programa na netu za sve kanale,instalirao sam na 2 racunara 1 box i 3 telefona(ne koristim ga stalno na svim uredjajima naravno)i na svim uredjajima radi bez greske,za sve ostale aplikacije vam treba lista koja mozda radi dan mozda godinu,rokkr radi kako kad(bilo exrta u pocetku)

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
20.02.2021
Poruka
36
Jel ima neka fora kako se prebaciti u full screen kada je uključena sa strane lista a desno je u malom prozoru aktivan kanal? Odnosno kako aktivirati taj kanal u full screenu kada je pozicija u listi na nekom drugom kanalu pa se ne može samo sa ok buttonom
 
Natrag
Top