SF XC za android

Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
11
Svaka cast na ovome,sve radi odlicno. Probao SF-XC i SF-W radi sve sto sam probao. Samo sto nema serija,vjerovatno su na drugom portalu. Svaka cast ekipi jos jednom.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Kada ulazite u cetvrti ili peti panel cinite to recimo posle reprodukcije panela jedan da bi vam cetvrti i peti panel otvorio i live tv ...u pitanju je bug koji ce se verovatno ispraviti nekim novijim verzijama
 

Mg0

Član
Učlanjen(a)
22.11.2012
Poruka
204
Hteo bih da dam malo mog doprinosa u razvoju aplikacije pa sam za te potrebe napravio intro... Naravno ukoliko vam se sviđa slobodno ga ubacite u novoj verziji aplikacije. Inače ovo je odrađeno putem Ae + Pr u 1920x1080 rezoluciji, a logo je uzet direktno iz aplikacije ( pošto nema nigde javno ovaj logo :) ) Javite da li vam se sviđa. Aj uzdravlje!:bfghb:

ReBorn SF intro
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Hteo bih da dam malo mog doprinosa u razvoju aplikacije pa sam za te potrebe napravio intro... Naravno ukoliko vam se sviđa slobodno ga ubacite u novoj verziji aplikacije. Inače ovo je odrađeno putem Ae + Pr u 1920x1080 rezoluciji, a logo je uzet direktno iz aplikacije ( pošto nema nigde javno ovaj logo :) ) Javite da li vam se sviđa. Aj uzdravlje!:bfghb:

ReBorn SF intro
meni se svidja,odlicno odradjeno.....lako je moguce da ce krasiti neku sledecu verziju ove ili neke druge app koju napravimo..... :mig:
 
Učlanjen(a)
17.12.2018
Poruka
36
svaka cast momci najbolji ste aplikacija za svaku pohvalu.kapa dao poda svima koji rade marljivo da nama olaksaju gledanje tv-a.instalirao sam novu aplikaciju odusevljen sam hvala vam.lijep pozdrav
 
Učlanjen(a)
23.05.2010
Poruka
2
Svaka cast na trudu, odvojenom vremenu, azuriranju, bravo samo naprijed, podrska velika za ekipu.
 
Učlanjen(a)
13.01.2014
Poruka
5
Bravo, Svaka čast Majstori na velikom trudu koji ste uložili za ovu aplikaciju za nas. Živjeliiii
 
Natrag
Top