SF XC za android

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ma Boki brate tebi hvala na ovom ovo je beton a takav smo narod sta ti je to cudo hvalimo se sto smo ukrali tudji trud znam da ste to dali dobre volje ti si pokazao dobru dusu i osobinu covjeka sve ove god.i zato nemogu ti prepeliti za 20 god.zato te boli onaj nesekiraj se pozdrav ti veliki


Samo da dodam još i ostale clanove koji se trude za nas koji ne znamo oko toga sto vi dajete dobro vas uvijek pratilo
hvala na lepim recima,sve zasluge za to imaju clanovi iz sf vipa ,timski rad......
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
111
Veliki pozdrav od starog člana i starijeg čike.
Zbog vremena i obaveza ne sudjelujem previše na forumu ali ga stalno pratim i veoma sam dobro obavješten šta se radi i koliko vremena i truda naši VIP-ovci ovde ulažu. Meni lično bi bilo žao da se ovo ugasi.
Ipak zbog prevaranata i lopova koji to objavljuju na drugim forumima možda bi bilo najbolje da VIP-ovci to oganiče na osobe za koje oni smatraju da su u redu i da nece širiti dalje. A sa druge strane na kraju krajeva nek se pocne naplacivati pa ko voli nek izvoli. Toliko od mene .Živi i zdravi mi bili još puno godina i ja i svi ostali normalni da uživamo sa Vama.
Veliki pozdrav .
 
Učlanjen(a)
24.10.2019
Poruka
150
skrenuli malo sa teme,vratimo se temi.......necemo gasiti ,samo ukazivali na moral ljudi kakvih sve ima.....
To Boki majstore, ovo bi bilo zalosno gasiti zbog takvih bezobraznih ljudi. Ja sam i dalje odusevljen ovom Aplikacijom i nadam se da ce dugo trajati.
Hvala svima sto su nam ovo omogucili.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Veliki pozdrav od starog člana i starijeg čike.
Zbog vremena i obaveza ne sudjelujem previše na forumu ali ga stalno pratim i veoma sam dobro obavješten šta se radi i koliko vremena i truda naši VIP-ovci ovde ulažu. Meni lično bi bilo žao da se ovo ugasi.
Ipak zbog prevaranata i lopova koji to objavljuju na drugim forumima možda bi bilo najbolje da VIP-ovci to oganiče na osobe za koje oni smatraju da su u redu i da nece širiti dalje. A sa druge strane na kraju krajeva nek se pocne naplacivati pa ko voli nek izvoli. Toliko od mene .Živi i zdravi mi bili još puno godina i ja i svi ostali normalni da uživamo sa Vama.
Veliki pozdrav .

Ovde se nista ne naplacuje. Boki i VIP je to puno puta objavio...
 
Učlanjen(a)
26.05.2016
Poruka
58
skrenuli malo sa teme,vratimo se temi.......necemo gasiti ,samo ukazivali na moral ljudi kakvih sve ima.....
HVALA jos jednom na plemenitom gestu.Da omogucite ljudima besplatno gledanje preko vrhunske aplikacije.:give_r:
I na jos puno toga,da ne nabrajam!
Posebno mi je drago sto se tako "prisilili" gazde,(cuj "gazde"!!?)mnogih panela sirom ex-yu,da dane i noci provode na ovom(a i na nekim drugim forumima).Strepeci,jadni i cemerni,da ce te im vi tako smanjiti zaradu.Pa se trude,svim silama i sredstvima,da miniraju rad grupe
inteligentnih,strucnih,dobronamjernih,a prije svega CASNIH i MORALNIH ljudi iz VIP-sekcije SF-foruma.Nadam se,i vjerujem,da im to IPAK nece poci za rukom.
Pozdrav svim IPTV-zaljubljenicima!:)
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2012
Poruka
6
Zaista jedno veliko HVALA svima na ulozenom trudu za izvrsnu aplikaciju
 

Mg0

Član
Učlanjen(a)
22.11.2012
Poruka
204
Drukara bilo i biće, bez sekiracije, idemo dalje... Iako nisam redovan na forumu i retko komentarišem (ali mnogo godina pratim ovaj forum i rad) verujem u to da je ovo mala maca od alatki koje oni tamo kreiraju i unapređuju. Ovo je dato kao poklon (koliko traje nek traje) i sami su znali da će se pojaviti ovakvi članovi kad tad koji će razdeliti javno. Nije prvi ni poslednji put...:gl_wacko:

Ne sumnjam u njih da će nas još koji put pozitivno iznenaditi.... Aj uzdravlje!:beee:
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Ne razumijem se previše ali zaštita u vidu osobnog user/pass bi možda bilo dobro rješenje,
ili login podaci na SF, kao što je netko ranije spomenuo. Netko je zatim rekao da je to ogroman posao,
ali vjerujem da ovdje na forumu ima znalaca koji bi bili voljni dobrovoljno u tome sudjelovati i doprinijeti da se aplikacija trajno zaštiti.
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Ne razumijem se previše ali zaštita u vidu osobnog user/pass bi možda bilo dobro rješenje,
ili login podaci na SF, kao što je netko ranije spomenuo. Netko je zatim rekao da je to ogroman posao,
ali vjerujem da ovdje na forumu ima znalaca koji bi bili voljni dobrovoljno u tome sudjelovati i doprinijeti da se aplikacija trajno zaštiti.
Tako nešto bi bilo sjajno, da se s*oka koja širi listu po raznim forumima ugasi....

- Login podaci kao za SF, minimum 6 meseci star nalog i minimum 100 objava. Ako momci sa SF odluče da prošire spisak kanala može da se napravi i premijum SF lista gde je uslov 200 objava i godinu dana star nalog npr. Kvalitetnija lista = stariji i aktivniji nalog.
- Ako se lista objavi negde odmah da ide blokiranje liste i trajni ban SF naloga jer svakako lista će sadržati SF podatke za login.

Na taj način ko podeli listu podelio je svoj nalog, automatski je sebi izbacio i sjajnu listu i sjajan forum iz života. Samim banovanjem i IP adresa dobija ban, pa neka se muči još 6 meseci/godinu dana/dve godine da ponovo dođe do liste.

Na ovaj način nema zloupotrebe. Sad razumem to je sigurno užasno težak posao, tu pretpostavljam treba da se napravi nekakav formular kao prijava za korišćenje SF liste, da se popuni koji SF nalog zahteva listu i kad se dobije lista da sadrži SF login podatke. A zatim bajo moj čuvaj tu listu kao oči u glavi. :)

Ili možda da se napravi da se SF lista veže za MAC adresu uređaja? Jel moguće tako nešto i da li je lakše? Svako bi verujem stavio listu na Smart TV/Smart Box i samo na jednom uređaju da se gleda.
 
Natrag
Top