SF XC za android

Učlanjen(a)
16.02.2011
Poruka
99
Ma ne mozes se nikada osloniti na ljudsku solidarnost. Ljudi su takvi po prirodi. Uvijek ce se naci jedinka koja zeli da usere sve.
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
pa jeste zasticena ,da nije stalo bi jos istog dana kada je i postavljeno a evo traje vec skoro mesec dana....... ne radi se tu o zastiti nego to nije ljudski i moralno da se radi......

In Boki...za ocekivati je bilo da ce se to desavati. Ne zato sto ima neko nesto protiv ovog foruma, vec je to u ljudskoj prirodi. I nije to odlika samo nasih ljudi. Nekad, davno, sam bio clan jednog stranog, super zasticenog foruma, malog, u kome su bili sve provereni ljudi, iskljucivo po pozivu, moze se reci grupa a ne forum, pa se uvek nasao neko ko je iznosio odatle i delio dalje ono sto nije trebalo da se iznosi.

Koliko vidim, vi se u VIPu jos uvek drzite. Ne znam da li se licno poznajete i koliko vas ima ali sto se tice iznosenja bez dogovora, to nesto ne primecujem i zbog toga svaka vam cast.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
tacno je da se godinama znamo, ali curi i kod nas neke manje vazne stvari i aplikacije iz prostog razloga sto je vip preglomazan i broji oko 60 clanova ,tako da smo prinudjeni bili da vaznije stvari dodatno stitimo i radimo zastite ako procure da mozemo ih ugasiti ili da budu beskorisne svakom sa strane ko dodje do takvih stvari....to je upravo ovo sto je dux rekao danas,u nekoj od tema.....prost primer ,losmijev skener koji je vadio gotovo sve stalkere i napravljen mnogo pre ob recimo je procureo i stigao javno do kajgane jer taj ko ga je izneo iz vipa nije znao da ima zastita, te smo bili prinudjeni da ga istog dana ugasimo....tako je zasticeno pored ostalog i play token gledanje u vlc i drugim plejerima i svasta nesto jos.....
 
Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
79
Bila bi velika steta. Ali ideja da se koriscenje dodatno zastiti SF pasvordom nije lose...

Nisam neki autoritet u ovome ali mozda bi se na taj nacin saznalo od koga je procurelo.
 
Učlanjen(a)
02.11.2020
Poruka
96
najbolje da se svakom članu forum dodeli user i pass,ali je to obiman posao za admine...
 
Član
Učlanjen(a)
23.08.2010
Poruka
45
Ma Boki brate tebi hvala na ovom ovo je beton a takav smo narod sta ti je to cudo hvalimo se sto smo ukrali tudji trud znam da ste to dali dobre volje ti si pokazao dobru dusu i osobinu covjeka sve ove god.i zato nemogu ti prepeliti za 20 god.zato te boli onaj nesekiraj se pozdrav ti veliki

Ma Boki brate tebi hvala na ovom ovo je beton a takav smo narod sta ti je to cudo hvalimo se sto smo ukrali tudji trud znam da ste to dali dobre volje ti si pokazao dobru dusu i osobinu covjeka sve ove god.i zato nemogu ti prepeliti za 20 god.zato te boli onaj nesekiraj se pozdrav ti veliki
Samo da dodam još i ostale clanove koji se trude za nas koji ne znamo oko toga sto vi dajete dobro vas uvijek pratilo
 
Natrag
Top