SF XC za android

Učlanjen(a)
09.04.2022
Poruka
15
If it's android tv it should be able to
Хвала. То је телевизија заснована на андроиду, али се не инсталира. Инсталација се зауставља на крају. Било каква помоћ?
Thanks. It's android based telivision, but it dosen't install. Installtion stops while at the end. Any help?
 
Učlanjen(a)
16.03.2012
Poruka
163
Izgleda je sf_xc live tv malo preopterećena? Jedina live tv lista pa svi na njoj...
Neznam koliko ima konekcija ali izgleda je previše ljudi...
Boki ako imaš vremena mogao bi za vikend stavit na 4 i 5 portal neku rezervnu tv listu da se prvi portal malo rastereti?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.368
Dogovor je da idu samo 3 panela.
Eventualno da se drugi sa serijama skloni i da prva 2 idu sa live tv a treci da ostane vod.
 
Učlanjen(a)
24.11.2016
Poruka
18
Izgleda je sf_xc live tv malo preopterećena? Jedina live tv lista pa svi na njoj...
Neznam koliko ima konekcija ali izgleda je previše ljudi...
Boki ako imaš vremena mogao bi za vikend stavit na 4 i 5 portal neku rezervnu tv listu da se prvi portal malo rastereti?
Filmovi su po meni sasvim dovoljni !!!

A sto se tice SF_XC, valjda je bio samo test panel,
posto pod Settings=>Account vidim da je Max Conn 1
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.03.2012
Poruka
163
Vidim u aplikaciji da je napravljeno mjesta za 5 panela...
ne znam za dogovor 3 panela...
onda najbolje da budu sva 3 panela samo vod .....
a mi će mo se snalaziti za live tv na drugi način da aplikacija bude manje zanimljiva onima koji prodaju...
 
Učlanjen(a)
30.05.2010
Poruka
8
Vidim u aplikaciji da je napravljeno mjesta za 5 panela...
ne znam za dogovor 3 panela...
onda najbolje da budu sva 3 panela samo vod .....
a mi će mo se snalaziti za live tv na drugi način da aplikacija bude manje zanimljiva onima koji prodaju...
Slažem se

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
13.04.2022
Poruka
32
Da bi se sprecila preprodaja kodova SFXC odlican nacin je naciniti je nezanimljivim za one koje bi gledali live kanale. Ovo sa VOD je odlicna ideja.
 
Natrag
Top