SF XC za android

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
mora da radi..... :beee: :beee: ...bas malopre pricam sa Spiritom ,od 2010 godine se mi zezamo sa ovim...da ne poverujes kako vreme leti.... :beee:


da se broje dani pa mnogo je ......odavno izaslo sve to iz volje i zreli smo poodavno za iptv penziju,cekamo da naidju neki novi klinci .... :mig: :mig: .ali nesto omladinu slabo to zanima.....

neka se desava nesto zato i prisredili..... :mig:
 
Učlanjen(a)
10.03.2021
Poruka
15
mora da radi..... :beee: :beee: ...bas malopre pricam sa Spiritom ,od 2010 godine se mi zezamo sa ovim...da ne poverujes kako vreme leti.... :beee:


da se broje dani pa mnogo je ......odavno izaslo sve to iz volje i zreli smo poodavno za iptv penziju,cekamo da naidju neki novi klinci .... :mig: :mig: .ali nesto omladinu slabo to zanima.....

neka se desava nesto zato i prisredili..... :mig:
Mene zanima ali nažalost nemam neko znanje o tome a ni gde da naučim
 
Učlanjen(a)
02.07.2021
Poruka
20
mora da radi..... :beee: :beee: ...bas malopre pricam sa Spiritom ,od 2010 godine se mi zezamo sa ovim...da ne poverujes kako vreme leti.... :beee:


da se broje dani pa mnogo je ......odavno izaslo sve to iz volje i zreli smo poodavno za iptv penziju,cekamo da naidju neki novi klinci .... :mig: :mig: .ali nesto omladinu slabo to zanima.....

neka se desava nesto zato i prisredili..... :mig:
Hvala :mig:
 
Učlanjen(a)
18.07.2016
Poruka
65
Hvala veliko Bokiju i ekipi na još jednom poklonu.
App je super ,šljaka ko singerica:bfghb:
 
Natrag
Top