SF VPN Client

Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
276
evo na drugom kompu WIN 10 na poslu sam uspio da se konektujem...ocito je kod mene problem sa Bit defenderom ??? ne vidim sta drugo moze jos biti, sve isto radim ...na poslu je free verzija avasta
odjednom brojne liste proradile koje je ocito Mtel BiH blokirao... :give_r:
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
893
evo na drugom kompu WIN 10 na poslu sam uspio da se konektujem...ocito je kod mene problem sa Bit defenderom ??? ne vidim sta drugo moze jos biti, sve isto radim ...na poslu je free verzija avasta
odjednom brojne liste proradile koje je ocito Mtel BiH blokirao... :give_r:
odavno ne koristim nikakvu zastitu (antiviruse) i sve radi dobro, ne vidim svrhu tih antivirusa jedino da zarade, toliko laznih detekcija da covek prosto pomisli da antivirus radi nesto pametno osim sto gusi komp i smara.
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
odavno ne koristim nikakvu zastitu (antiviruse) i sve radi dobro, ne vidim svrhu tih antivirusa jedino da zarade, toliko laznih detekcija da covek prosto pomisli da antivirus radi nesto pametno osim sto gusi komp i

odavno ne koristim nikakvu zastitu (antiviruse) i sve radi dobro, ne vidim svrhu tih antivirusa jedino da zarade, toliko laznih detekcija da covek prosto pomisli da antivirus radi nesto pametno osim sto gusi komp i smara.
sale,ja nemam nikakav antivurs pa opet ne da da se konektujem.
 

Prilozi

  • Snimka zaslona 2021-09-24 130012.png
    Snimka zaslona 2021-09-24 130012.png
    17,9 KB · Pregleda: 35
  • Sviđa mi se
Reactions: faz
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
za vpnlist morate sami postavljati pptp servere u okviru programa,to smo vec objasnili u temi i kako se nalaze a i postavljaju......one koje postavili mi u startu nisu vecni....

evo ispravnog de ako ti on treba.......

Ashampoo_Snap_2021.09.25_13h38m41s_001_.png
 

Prilozi

  • vpnlist.zip
    288 bajta · Pregleda: 158
Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
16
Pozdrav ljudi,
prvo velika zahvalnost za sve sto radite i sto nam velikodusno pomazete .
Imam cudan problem sa SF VPN .Naime koristio sam Nord i nije hteo SF VPN da radi pored njega,deinstalirao nord nasao
neki free server (USA) ,kao sto rekoste, i proradi...ali kad u chrome potrazim my ip,on mi pokaze moju lokaciju....
Sta bi mogao biti problem?
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Boki ,molim Te pošalji mi za ovo ili validnu listu ili link odakle se to pokupi, turio sam ovu vašu zadnju u c/appdata....i u folder VPN -a ali samo mi ne prepoznaje, isključio sam i A/V. (nemam drugi VPN, ovo mi zadnja nada i ufanje)
Mnogo pozdrava i sve najbolje!
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
893
Boki ,molim Te pošalji mi za ovo ili validnu listu ili link odakle se to pokupi, turio sam ovu vašu zadnju u c/appdata....i u folder VPN -a ali samo mi ne prepoznaje, isključio sam i A/V. (nemam drugi VPN, ovo mi zadnja nada i ufanje)
Mnogo pozdrava i sve najbolje!
sveza lista za v1.0.6 download
 

Prilozi

  • vpnlist.zip
    347 bajta · Pregleda: 60
Poslednja izmena:
Natrag
Top