SF VPN Client

Učlanjen(a)
13.12.2020
Poruka
151
Pozdrav čuo jesam za ovaj VPN Klient ali nisam ništa s njim radio ako bi netko odvoio malo vremena pa napisao o čemu se radi bio bi zahvalan.
 
Učlanjen(a)
13.12.2020
Poruka
151
Pokušavam ali ne radi i imam samo 5 država u ponudi neće niti jedna da se konektuje. Jeli sigurno radi ili je samo radio malo
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pokušavam ali ne radi i imam samo 5 država u ponudi neće niti jedna da se konektuje. Jeli sigurno radi ili je samo radio malo

Radi sve vreme pa i sada.......

da izbegnemo poruke privatne evo kompletnog objasnjenja......

Ashampoo_Snap_2021.06.17_20h10m51s_001_.png

nema tu neke filozofije,ko nezna postupak je sledeci...potrebno je skrivene fajlove u racunaru napraviti vidljivim...

Dupli klik na My Computer (1) a zatim u novootvorenom prozoru kliknuti misem u gornjem meniju na View opciju (2).Zatim kliknite misem na Options (3) i u novootvorenom prozoru izabrati karticu View (4).Cekirati zatim Show hidden files,folders and drives (5) a zatim kliknuti misem na Apply (6) a zatim i Ok (7)...

1.png

Sada posto si nevidljive fajlove ucinio vidljivim odi u svom racunaru na lokaciju C:\Users\IME TVOG RACUNARA\AppData\Roaming\SF-VPNClient (8) i videces tamo tekstualni dokument pod imenom vpnlist.Zameni ga postojecim koji sam postavio a posto ga izvuko iz zipa..... (9)

2.png

Sada kada ponovo starujes SF VPN Client imaces puno zemalja u opciji i gotovo sve do jedne rade....

Ashampoo_Snap_2021.06.17_20h36m31s_005_.png
 

Prilozi

  • vpnlist.zip
    303 bajta · Pregleda: 144
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
druga jednostavnija varjanta je da iz samog SF VPNClienta uvezes tekstualni fajl vpnlist koji sam postavio...kliknes misem na File a zatim na Load Vpn List (1)

1.png

zatim u racunaru nadjes tekstualni folder a koji poostavio u postu iznad,vpnlist i obezezis ga misem (2) a zati kliknes na dugme Open (3)

2.png

kada ponovo startujes SF VPNClient imaces puno drzava u opticaju i gotovo sve rade vec mesecima unazad....

Ashampoo_Snap_2021.06.17_20h39m35s_008_.png
 
Učlanjen(a)
13.12.2020
Poruka
151
Uradio sve kako si rekao i napisao u postu i nisam dobio sve države nego desetak. Kada se želim da konektujem sa Sf klijentom izbaci mi sljedeću poruku: Veza s udaljenim računalom nije mogla biti uspostavljena pa je priključak za tu vezu zatvoren. E sad gdje je priključak zatvoren na mom računalu ili na klijentu Hvala na svim odgovorima do sad.

Udaljena veza nije uspostavljena jer pokušaj VPN tunela nije uspio. poslužitelj možda nije dostupan ako ova veza pokušava koristiti L2TP / IPsec tunel, sigurnosni parametri potrebni za IPsec pregovaranje možda neće biti konfigurirani. Ovu mi poruku izbaci kad oću da idem na klient VPN od United states7 Hvala
 
Natrag
Top