SF Vip plejer

Učlanjen(a)
28.05.2023
Poruka
15
@Svetloslav
Probao sam sve preporuke i najbolji rezultat sam dobio sa sledecim podesavanjima:
no-correct-pts
fps=50
frames=<0>
hwdec=auto

Ali sa ovim podesavanjima strimovi manji od 50fps su dosta ubrzani. Rade ubrzano jer konvertuju 23 ili 25 fps u 50fps. Da li postoji neka komanda sa ovih linkova ispod koja vrsi sinhronizaciju videa i audia koji imanju manji izvorni fps da ispravno rade u 50 fps?

 
Učlanjen(a)
24.08.2022
Poruka
51
Dobar dan svima!

Pre nekoliko meseci preneo sam lokaciju konfiguracione datoteke sa njene podrazumevane na svoj eksterni HDD da bih zaštitio svoj ugrađeni 250Gb SSD i radio je dovoljno dobro. To je bilo do pre sat vremena kada je moj eksterni HHD iznenada postao neprimetan i od njega se tražilo da formatira disk pre upotrebe.

Sada se SFVIP ruši odmah kada se pokrene. Ne mogu više da promenim podešavanja. Mislim da je to zbog nedostupne lokacije konfiguracione datoteke, pa sam obrisao sve tragove prethodnih datoteka i fascikli i preuzeo novu kopiju plejera, ali je i dalje ponašanje isto.

Može li me neko uputiti kako da rešim ovu situaciju? Sad sam u panici. Treba mi tvoja pomoć odmah...

Hvala vam.
Community Verified icon
 
Učlanjen(a)
28.05.2023
Poruka
15
Dobar dan svima!

Pre nekoliko meseci preneo sam lokaciju konfiguracione datoteke sa njene podrazumevane na svoj eksterni HDD da bih zaštitio svoj ugrađeni 250Gb SSD i radio je dovoljno dobro. To je bilo do pre sat vremena kada je moj eksterni HHD iznenada postao neprimetan i od njega se tražilo da formatira disk pre upotrebe.

Sada se SFVIP ruši odmah kada se pokrene. Ne mogu više da promenim podešavanja. Mislim da je to zbog nedostupne lokacije konfiguracione datoteke, pa sam obrisao sve tragove prethodnih datoteka i fascikli i preuzeo novu kopiju plejera, ali je i dalje ponašanje isto.

Može li me neko uputiti kako da rešim ovu situaciju? Sad sam u panici. Treba mi tvoja pomoć odmah...

Hvala vam.
Pogledajte prilog 161397
Vise resenja:
1. Deinstalaciju svih programa od sad pa u buduce radi preko programa ”revo uninstaler pro”. Zato sto on kompletno brise sve skrivene foldere, fajlove i register fajlove (regedit). Pa onda instaliraj ponovo sfvip player. Ako zelis da ti ostanu sve mac adresse u njemu ponovo sacuvaj stari fajl ”Database.json” i paste (zalepi ga) u novi folder gde si instalirao. Ja ga obicno drzim na C particiji.
2. Otkaci sve hard-ove i ssd-ove (osim onog na kome ti je sistem) i ubaci ovaj. Kada ga prepozna ubaci hdd neki i menjaj činceve dok ga ne prepozna. Onda kopiraj bitne podatke sa eksternog, formatiraj ga i ponovo vrati podatke sa hdd na kome si ih prethodno kopirao. Mozes cak da pokusas ako ti je sitem na hdd da menjas cinceve,a li oprezno.
3. Uradi now sistem...

Da ne spamujemo tema je player a ne problemi unutar windowsa....
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Najlakše rešenje je da izmenite konfiguracioni direktorijum promenom ovog ključa registratora: HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\SFVIP\ConfigDir
U vašem slučaju ste mogli da izbrišete ovaj ključ, plejer bi ga ponovo napravio sa njegovom podrazumevanom vrednošću: %APPDATA%\SFVIP-Player
 
Učlanjen(a)
24.08.2022
Poruka
51
Najlakše rešenje je da izmenite konfiguracioni direktorijum promenom ovog ključa registratora: HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\SFVIP\ConfigDir
U vašem slučaju ste mogli da izbrišete ovaj ključ, plejer bi ga ponovo napravio sa njegovom podrazumevanom vrednošću: %APPDATA%\SFVIP-Player
Primetiću i uraditi ovo ako se ista stvar desi u budućnosti. Hvala vam.
 
Učlanjen(a)
16.03.2012
Poruka
163

salezli sorry što gnjavim!​

Već sam pitao prije ali nisam dobio odgovor pa me zanima dal si se predomislio da uradiš SF-VIP plejer za Android??
 
Natrag
Top