SF Vip plejer

Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
Moze li mi neko pomoci kako da azuriram SF plejer.I dalje ne uspevam da iskljucim ovaj sugavi antivirus a kad god pokrenem azuriranje,blokira i nece da krene run? Posaljite mi bar na pp ako ne zelite da zatrpavamo temu ovde.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
908
Moze li mi neko pomoci kako da azuriram SF plejer.I dalje ne uspevam da iskljucim ovaj sugavi antivirus a kad god pokrenem azuriranje,blokira i nece da krene run? Posaljite mi bar na pp ako ne zelite da zatrpavamo temu ovde.
Dodavanje programa na antivirusni izuzetak
Kod:
https://sr.soringpcrepair.com/add-program-in-antivirus-exception/
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
Sale kako da u windowsu 10 podesim antivirusni izuzetak? Ja nemam ni Avast a nemam nikakav dodatni antivirus osim originalnog win10.
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
Ne vredi,pokusao kao sto je objasnjeno i dalje blokira.Tacno cu poludeti vise.Stalno se ukljucuje microsoft defender i nece da pokrene.Mogu li nekom dati teamviewer da mi podesi ovo_
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
266
Ne vredi,pokusao kao sto je objasnjeno i dalje blokira.Tacno cu poludeti vise.Stalno se ukljucuje microsoft defender i nece da pokrene.Mogu li nekom dati teamviewer da mi podesi ovo_
taj defender bi ja zabranio. ja sam fino otišao u postavke i stavio da bude iznimka cijeli hard C. I ugasim realno vrijeme i to je to. ili jednostavno instaliraš AVG npr i onda ga on blokira i više neradi i onda stopiraš AVG I dobro bude.
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
Stavio sam ceo C folder isto i dalje,prokleto govno se i dalje pali,tacno cu ga izlupati
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
267
Stavio sam ceo C folder isto i dalje,prokleto govno se i dalje pali,tacno cu ga izlupati
neka deffendera idi ovako:
na desktopu napravi mapu SF VIP
idi u defeneder-postavke
nađi dodavanje i uklanjanje iznimki
dodaj iznimku-mapa
nađi tu SF VIP mapu i dodaj je
raspakuj tu zip dat sf vip u tu mapu i to je to
 
Učlanjen(a)
27.05.2023
Poruka
10
@salezli da li bi bilo moguće dodati funkciju za čuvanje liste kanala u datoteku, molim?

Zdravo, SFVIP-Player ne prikazuje originalnu brzinu kadrova sadržaja; Tokovi od 50 kadrova u sekundi se prikazuju kao 25 kadrova u sekundi kada uključim informacije o strimu (koristim najnoviju verziju).

Da li postoji nešto što mogu da promenim na mpv.conf ili nešto da popravim ovo?

Hvala vam.
Dodavanje programa na antivirusni izuzetak
Kod:
https://sr.soringpcrepair.com/add-program-in-antivirus-exception/
salezli, možete li da pogledate ova dva pitanja koja imam, molim vas?
 
Natrag
Top