SF Vip plejer

VIP IPTV
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
491
šta treba dodati u sfvip plaeyer pa da reprodukuje listu koja inače radi u vlc
 

Prilozi

  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    74,6 KB · Pregleda: 49
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    782,7 KB · Pregleda: 49
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Pozdrav, imam verziju 1.2.7.30 x64 na W10 i titlovi su mi ogromni kada ucitam neku seriju. Zauzimaju citavu donju trecinu ekrana. Probao sam sa CTRL++ i CTRL+- ali ne radi tj. ne povecavaju se niti se ne smanjuju titlovi? Ako moze pomoc. Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2012
Poruka
128
Pozdrav, imam verziju 1.2.7.30 x64 na W10 i titlovi su mi ogromni kada ucitam neku seriju. Zauzimaju citavu donju trecinu ekrana. Probao sam sa CTRL++ i CTRL+- ali ne radi tj. ne povecavaju se niti se ne smanjuju titlovi? Ako moze pomoc. Hvala.
problem je u listi iz koje gledaš, kriva veličina fonta u srt file, a ne u sfvip
 
Učlanjen(a)
28.01.2015
Poruka
27
Pozdrav ! Zašto više se ne mogu u Sfvip playeru u floderu sačuvati iz Subtitles Downloader-a, titlovi.Na primjer nema titlova sa Srpskim,Hrvatskim,Slo ,BiH prevodima.Prije si mogao skinuti bar Engleski prevod i prevesti sebi na titl koji tebi paše.Te opcije više u SFVIP PAYERU NEMA? Svake promjene na SFPLAYERU su dobre i za svaku pohvalo ali one najbolje su isbrisane i onemogućene ? Hvala lepo i veliki pozdrav svima na Serbian Forumu :mig:
 

Prilozi

  • ice_screenshot_20230204-124656.png
    ice_screenshot_20230204-124656.png
    563,9 KB · Pregleda: 30
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
893
Pozdrav ! Zašto više se ne mogu u Sfvip playeru u floderu sačuvati iz Subtitles Downloader-a, titlovi.Na primjer nema titlova sa Srpskim,Hrvatskim,Slo ,BiH prevodima.Prije si mogao skinuti bar Engleski prevod i prevesti sebi na titl koji tebi paše.Te opcije više u SFVIP PAYERU NEMA? Svake promjene na SFPLAYERU su dobre i za svaku pohvalo ali one najbolje su isbrisane i onemogućene ? Hvala lepo i veliki pozdrav svima na Serbian Forumu :mig:
podrazumevano subtitle se nalazi u Documents C:\Users\USER_NAME\Documents\SFVIP-Player\Subtitles, ako si u settings menjao putanju onda je tamo gde si podesio.

mozda si zeleo pitati zasto nisu svi skinuti titlovi u Subtitles folderu, ako je to pitanje, odgovor je da se nakon preuzimanja titla stari brise da se ne gomilaju 100+ titlova u folderu.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
problem je u listi iz koje gledaš, kriva veličina fonta u srt file, a ne u sfvip
Nije do toga. Evo nasao sam neku drugu listu na netu i ista stvar.
Slika 1: Prva lista sa Dutch titlovima
Slika 2: Druga lista (sa istom serijom kao i na prvoj listi) sa engleskim titlovima
Slika 3: Druga lista (sa nekom drugom serijom) sa francuskim titlovima

Stalno isti problem. A CTRL++ i CTRL+- ne radi.

A titlovi zauzimaju trecinu ili cak pola ekrana.

Untitled.png
Untitledd.png
Untitleddd.png


EDIT: Evo sad sam probao na starom laptopu sa Windows 7 istu listu sa istim MAC-om i velicina titlova je normalna i nije zute boje!?

CTRL++ i CTRL +- i dalje ne radi.

Nije mi jasno u cemu je problem? Rezolucija mi je ista na laptopu sa W10 i sa W7 (oba na 1366x768). Znaci iz nekog razloga na W10 laptopu titlovi su ogromni i zute boje :) LOL
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.01.2015
Poruka
27
podrazumevano subtitle se nalazi u Documents C:\Users\USER_NAME\Documents\SFVIP-Player\Subtitles, ako si u settings menjao putanju onda je tamo gde si podesio.

mozda si zeleo pitati zasto nisu svi skinuti titlovi u Subtitles folderu, ako je to pitanje, odgovor je da se nakon preuzimanja titla stari brise da se ne gomilaju 100+ titlova u folderu.
Hvala Salezli na odgovoru ,super i bolje da se ne gomilaju titlovi koje ne trebamo više .Lp Kralju
 
Učlanjen(a)
28.01.2015
Poruka
27
Hvala Salezli na odgovoru ,super i bolje da se ne gomilaju titlovi koje ne trebamo više .Lp Kralju
Evo pronašao sam datoteku.da promjenijo sam joj mjesto .Sad sve ok radi, i već u par minuta imam prevod sa engleskog na naš jedan prevod.Puno hvala i svako dobro Salezli i članovima Serbian Foruma .lp
 

Prilozi

  • ice_screenshot_20230204-185438.png
    ice_screenshot_20230204-185438.png
    628,9 KB · Pregleda: 22
Učlanjen(a)
28.01.2015
Poruka
27
Nije do toga. Evo nasao sam neku drugu listu na netu i ista stvar.
Slika 1: Prva lista sa Dutch titlovima
Slika 2: Druga lista (sa istom serijom kao i na prvoj listi) sa engleskim titlovima
Slika 3: Druga lista (sa nekom drugom serijom) sa francuskim titlovima

Stalno isti problem. A CTRL++ i CTRL+- ne radi.

A titlovi zauzimaju trecinu ili cak pola ekrana.

Pogledajte prilog 158431
Pogledajte prilog 158432
Pogledajte prilog 158433


EDIT: Evo sad sam probao na starom laptopu sa Windows 7 istu listu sa istim MAC-om i velicina titlova je normalna i nije zute boje!?

CTRL++ i CTRL +- i dalje ne radi.

Nije mi jasno u cemu je problem? Rezolucija mi je ista na laptopu sa W10 i sa W7 (oba na 1366x768). Znaci iz nekog razloga na W10 laptopu titlovi su ogromni i zute boje :) LOL
######################
# Subtitles settings #
######################
#
# Change subtitle encoding. For Arabic subtitles use 'cp1256'.
# If the file seems to be valid UTF-8, prefer UTF-8. cp1250, latin2
# (You can add '+' in front of the codepage to force it.)
sub-codepage=+cp1250
#
# Make the subtitle font size relative to the window, instead of the video. <yes|no>
sub-scale-with-window="yes"
#
# The vertical position of the subtitle in % of the screen height <0-100>
sub-pos=90
#
# The following options only apply to subtitles without own styling (i.e. not ASS but e.g. SRT)
#sub-font="Source Sans Pro Semibold"
#
# Specify the sub font size.
sub-font-size=45
#
# Color used for sub text background.
sub-color="#00d5FF"
#
# Format text on bold <yes|no>.
#sub-bold="yes"
#
# Format text on italic <yes|no>.
#sub-italic="yes"
#
# Color used for the sub font border.
sub-border-color="#DD322640"
#
# Size of the sub font border in scaled pixels. A value of 0 disables borders. Default: 3.
sub-border-size=2
#
# Displacement of the sub text shadow in scaled pixels. A value of 0 disables shadows. Default: 0.

Podesi si veličinu titlova ručno u cofiguraciji ,radi normalno i na laptopu , kao na računalniku.Bar kod mene radi sve ok Na Windows 10.
 
Natrag
Top