SF Vip plejer

Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
653
a trebao je jos ubacit u player nekoliko listi sa 1000 konekcija
To ja nisam napisao :) ali..., tvoje rjesenje radi, zahvaljujem, u posljednjoj verziji SFVip playera samo sam tvoj red iza tvog "user-agent=" dodao u postojeci "user-agent=" na kraju reda, snimio i sad rade ove liste koje nisu htjele raditi.
 
Učlanjen(a)
29.11.2020
Poruka
20
@salezli
Čestitam vam na dobrom radu. Hvala vam. Imam pitanje. Biće mi drago ako odgovorite.

Da li SFVipPlaier sam prosleđuje neke bafere ili postavke keš memorije MPV-u? U suprotnom, da li su validna samo podešavanja izvršena u okviru MPV?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
Ako je to rjesenje zasto to autor SFVip playera ne napravi za sve, a ne da svaki pojedinacno ceprka po mvp.conf.
autor nece da doda za sve user-agent zato sto na nekim portalima taj user-agent nece raditi pa zato je to opcija koju podesava pojedinac tj korisnik player-a, ja jedino da vam sluzim kao daljinski i menjam kanale a vi samo da sedite u fotelju.
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
653
autor nece da doda za sve user-agent zato sto na nekim portalima taj user-agent nece raditi pa zato je to opcija koju podesava pojedinac tj korisnik player-a, ja jedino da vam sluzim kao daljinski i menjam kanale a vi samo da sedite u fotelju.
OK :) , znaci nije pozeljno mijenjat, ko doda u mvp.conf sam si je odgovoran ako mu neki portal nece raditi, sve pet.

To vrijedi i ako se samo doda na kraju postojeceg reda u "user-agent" ?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
@salezli
Čestitam vam na dobrom radu. Hvala vam. Imam pitanje. Biće mi drago ako odgovorite.

Da li SFVipPlaier sam prosleđuje neke bafere ili postavke keš memorije MPV-u? U suprotnom, da li su validna samo podešavanja izvršena u okviru MPV?
sva podesavanja su podrazumevana (default) od mpv player-a, vi mozete da ih menjate po vasoj zelji u mpv.conf.
ovde imate sve cache opcije, upisuje se bez one crtice - ispred u mpv.conf
Kod:
https://mpv.io/manual/master/#options-cache
 
Natrag
Top