SF Vip plejer

Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
37
Najbolji player za pc,jos ako u nekoj buducnosti bude remote pa da preko android tel upravljamo playerom nesto poput kodija bilo bi vrh.Samo tako nastavite i srecan rad!
 
Učlanjen(a)
24.12.2012
Poruka
3
Da li imas omogucen OSD u settings?
Nista nisam menjao u Settings-u. Po defaultu je uključen.
Hvala za pomoć
To je za ministra portale i nisu obavezna kako pise. Neki portali ne rade ako nisu upisani ti podatci.
Pogledajte prilog 137548

Ako uspes da udes u neki takav, ti podatci se nalaze pod user, export skidas komplet databazu.
Pogledajte prilog 137550
Ovaj prvi Screenshot je ono što vidim, i ne znam šta da upišem. Ovaj drugi deluje kao Web Interface, ali ne znam kako da dođem do njega.
U svakom slučaju, hvala za pomoć, ali mi i dalje nije jasno šta treba da radim kada pokrenem program. Pokušao sam "Add New Account" ali sve tri opcije (MAC, User/Pass i Playlist) traže da ubacim podatke koje ne znam.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Nista nisam menjao u Settings-u. Po defaultu je uključen.
Hvala za pomoć

Ovaj prvi Screenshot je ono što vidim, i ne znam šta da upišem. Ovaj drugi deluje kao Web Interface, ali ne znam kako da dođem do njega.
U svakom slučaju, hvala za pomoć, ali mi i dalje nije jasno šta treba da radim kada pokrenem program. Pokušao sam "Add New Account" ali sve tri opcije (MAC, User/Pass i Playlist) traže da ubacim podatke koje ne znam.

Kod MAC racuna uneses adresu servera. Ako pogledas imas i primjer ako podrzis na samom polju. Pod Mac uneses validnu MAC adresu i stisnes OK da kreira acc. Posle kliknes na taj racun i ako je mac validan, to bi bilo to. Ali ne rade bas svi serveri. Al jih velika vecina radi....
 
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
37
Zasto player nece da pusta neke servere evo na primer bure baruta dok jedan drugi player pusta bez problema istu listu?
 
Natrag
Top