SF Vip plejer

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Znate onu reklamu : DELUJE BLESAVO ALI MENE LEĐE VIŠE NE BOLE ....
dakle nakon nekoliko sati eksperimentiranja, brisanja,novih instalacija...došao sam do rešenja !!
SFVIP player neće prihvatiti sledeće (3) tri slike i sa njima blokira i ruši se !!!!!
Proverio sam nekoliko puta.... kada stavim bilo koje druge sve radi ok !

Priložene slike sa kojima ne radi >>>
ma nije do toga.......ja te slike imam godinu ipo dana i radi mi......nesto drugo je kod tebe zezalo....

Ashampoo_Snap_2021.01.20_23h47m15s_001_.pngAshampoo_Snap_2021.01.20_23h47m39s_002_.png
 
LEGEND
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.431
Znate onu reklamu : DELUJE BLESAVO ALI MENE LEĐE VIŠE NE BOLE ....
dakle nakon nekoliko sati eksperimentiranja, brisanja,novih instalacija...došao sam do rešenja !!
SFVIP player neće prihvatiti sledeće (3) tri slike i sa njima blokira i ruši se !!!!!
Proverio sam nekoliko puta.... kada stavim bilo koje druge sve radi ok !

Priložene slike sa kojima ne radi >>>
Zar i Pink Panter, pa on je legenda :). Zezam se.
Ja nikad nisam ubacivao slike, sta ce mi. Bitnije su liste no slike.
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Zanimljivo je to što stalno nekom nešto smeta.Ja sam player ažurirao možda svega 3-4 puta na način da skinem novi i raspakiram ga u njegov folder i nikada nisam imao niti jedan problem na win7 x64.
Drug da bi player bio 100% upotrebljiv i bez greske treba da se prijave sve greske,da bi se ispravile.Mozda ti nemas problema ali ostali imaju.Moj predlog je da bude beta verzija koja ce vremenom dopunjavati tj ispravljati.Dajem ti primer biosa za maticnu,puste bios kao beta verziju i onda ljudi skinu i testiraju prijavljuju greske itd.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.302
izvini za zamajavanje jel ima to sa nečim veze
ili sa verzijom SFvip playera meni neće pa neće
možeš li mi šibnuti postavke playera
Jedino je moguce da ti treba Mac za zemlju iz koje dolazis ... samo moja predpostavka imace postavke ja kod sebe nisam dirao onako kako sam instalirao plejer tako mi i radi kako kamiondzije tako i ostalo
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
13.07.2011
Poruka
8
Jedino je moguce da ti treba Mac za zemlju iz koje dolazis ... samo moja predpostavka imace postavke ja kod sebe nisam dirao onako kako sam instalirao plejer tako mi i radi kako kamiondzije tako i ostalo
Pozdrav

ma zanimljivo je da sa istim MAC-om na stalker player-u radi a neće na SFVIP playeru o tome se radi
ajde molim te probaj kod sebe MAC 00:1A:79:3E:5F:B4 inače sam u AT

1611257653494.png
 
Učlanjen(a)
12.01.2021
Poruka
2
ovo je strojni prijevod ... ako vaš sfvip player ne radi / neće se otvoriti .... regedit izbriši sve sfvip ključeve .... Učinio sam. nova verzija dobro radi ..... Hvala vam hvala solezli
 
Natrag
Top