SF Vip plejer

UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Ja jesam ekstremno zahvalan za ovakav plejer. Daleko bilo da nisam. Ovo je samo bio predlog, ništa više. Još ispadne da vređam plejer i genija koji je napravio isti. Možda nisam nešto puno aktivan na Ex-yu IPTV forumima i temama ali od mene niko neće nikad videti objavu vređanja što direktnog ili indirektnog, prozivke ili omoložavanja nečijeg truda.

Sugestija za funkciju iliti Feature suggestion. Ja lično sam zaslužan za par plejera koji su sada dostupni na Srpskom jeziku i non stop šaljem Feature suggestion Mail-ove i dosta toga programeri tih aplikacija su ili ubacili ili ispravili itd. Ne samo za IPTV, svašta što koristim nevezano za IPTV. Neke bagove koje sam npr. i kod EON TV primetio su ispeglani jer sam slao Feedback Mail-ove ne sećam se ni kad još, ko još šalje Feedback Mail-ove EON TV programerima? HBO GO takođe...

Tako i ovde, družimo se, predlažemo nove ideje, prijavljujemo probleme itd.

Osećam se krivim kao da sam nešto loše rekao ali nadam se da ćete mi verovati da nikakve loše namere nemam i nisam imao.

Izvinjavam se lično @salezli i svakome ko je prepoznao da ne daj Bože vređam SFVIP. Jer kunem se to mi nije namera niti će ikad biti.

Brutalniji IPTV plejer of SFVIP Player na svetu za Windows ne postoji i to je činjenica.
Sve je ok. Cela poenta priče je da se naš genijalac SALEZLI ovim aplikacijama bavi iz hobija, a ono što si naveo su komercijalne aplikacije.
Prijatan ti boravak na :
logo2.png

:mig:
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2010
Poruka
105
pozdrav
imam problem sa player-om na win10
jednostavno nece da starta
updater odradi svoje i unjesto da se otvori player nista se ne dogodi.

da li ima neki strucnjak da mi da neku sugestiju sta bi moglo biti problem?

unaprijed hvala
Skini plejer sa prve strane, obriši prethodnu verziju i onda pokreni. Tako je i meni bilo. Jednostavno neki je problem sa updaterom.
 
Učlanjen(a)
17.02.2020
Poruka
2
Imao bih predlog, ako imate dozvolu. Zanima me da li se odeljak omiljenih može dodati u sfvip plaier? Ako je to moguće, možemo da napravimo sopstvenu listu stavljajući kao omiljene samo publikacije koje gledamo na mnogim portalima. Hvala vam unapred, moj gospodaru Salezli ...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ja jesam ekstremno zahvalan za ovakav plejer. Daleko bilo da nisam. Ovo je samo bio predlog, ništa više. Još ispadne da vređam plejer i genija koji je napravio isti. Možda nisam nešto puno aktivan na Ex-yu IPTV forumima i temama ali od mene niko neće nikad videti objavu vređanja što direktnog ili indirektnog, prozivke ili omoložavanja nečijeg truda.

Sugestija za funkciju iliti Feature suggestion. Ja lično sam zaslužan za par plejera koji su sada dostupni na Srpskom jeziku i non stop šaljem Feature suggestion Mail-ove i dosta toga programeri tih aplikacija su ili ubacili ili ispravili itd. Ne samo za IPTV, svašta što koristim nevezano za IPTV. Neke bagove koje sam npr. i kod EON TV primetio su ispeglani jer sam slao Feedback Mail-ove ne sećam se ni kad još, ko još šalje Feedback Mail-ove EON TV programerima? HBO GO takođe...

Tako i ovde, družimo se, predlažemo nove ideje, prijavljujemo probleme itd.

Osećam se krivim kao da sam nešto loše rekao ali nadam se da ćete mi verovati da nikakve loše namere nemam i nisam imao.

Izvinjavam se lično @salezli i svakome ko je prepoznao da ne daj Bože vređam SFVIP. Jer kunem se to mi nije namera niti će ikad biti.

Brutalniji IPTV plejer of SFVIP Player na svetu za Windows ne postoji i to je činjenica.
opusti se sve je ok ,izreceno se ne odnosi na tebe vec uopsteno.......nista lose nisi rekao i nemas se zasta izvinjavati...... :mig:
 

Mg0

Član
Učlanjen(a)
22.11.2012
Poruka
204
Sve pohvale starim znalcima na ovim programčićima. Rade kao metak! :buba_lcd:
 
Učlanjen(a)
29.11.2020
Poruka
20
Hvala na odgovorima... kad imaš vremena pogledaj video, zašto mi se ovo dešava, da SFVIP player blokira kod promene slika?
Video na linku : https://www.mediafire.com/file/5gya95pwm55n6bx/Promena+slike+accounts.webm/file
traje samo 2.5 min
@ Soulman,

Tačno sam ponovio ono što je on uradio u videu. Promijenio sam sliku posljednjeg računa, on se nastavio glatko. Izbrisao sam sliku posljednjeg računa, opet se nastavilo glatko. To bi moglo biti povezano sa slikom ili putem slike koju odaberete. Kao što ste pokazali u videozapisu, najtočniji rezultat može biti kada zamrzne SFVipPlayer, možete pregledavati sadržaj trenutne datoteke accounts.json kako biste provjerili ima li pogrešnih stvari.
 
Natrag
Top