SF Vip plejer

Učlanjen(a)
13.07.2011
Poruka
8
i kod mene isto(HR), radi u stalkeru, neće u sf vip... i ostali serveri iz te grupacije nazvani po filmovima i serijama - ludzbunjennormalan, nacionalnaklasa itd

Upravo to svi koji završavaju sa xyz:12974/c/ nerade u SF Vip Playeru

opet dosadan adminima i vip grupi da li je moguće da User agent koji je default nije OK
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
Ne kapiram kako mi stari SF plejer radi,a čim odem na update,zakucava i nece da otvori.Poslao sam vam sliku za pomoc,ako može odgovor sta da radim?
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2010
Poruka
86
Ne kapiram kako mi stari SF plejer radi,a čim odem na update,zakucava i nece da otvori.Poslao sam vam sliku za pomoc,ako može odgovor sta da radim?

Pogledaj fajl libmpv.dll da li ima vrijednost 0
ako je kopiraj novi i onda pokreni
To se meni desavalo do ove nove verzije koja sada radi uredno
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.565
Kamiondzije uredno rade

Jos jednom

U postavkama nista nisam dirao .. instalirao salezli plejer i to je to .. upravo pokrenuo kamiondzije danas prije podne i sad ....

kamiondzije1.pngkamiondzije2.png


ako ste u mogucnosti da skenirate kamiondzije ? uzmite sa neta par mac adresa ... skenirajte iste i od 10 mac mozda vam 2 mac skener iskenira i mislite da su validne jer vam pokaze rok trajanja npr do 10.03.2021 a moze i da vam iskenira 0 mac ... ne mora da znaci da ce iskenirati ... mozda i oce ....

Imao sam slucajeva iskeniram mac sa validnim rok trajanja od par mjesece i mac je DE ubacim u salezli plejer par takvih mac ni jedna ne radi ujedno stisnem A za provjeru Max, connections: 0 .... Active connections: 0 sve izgleda kako treba ali ni jedna mac ne radi .....

Edit:
Za skeniranje mac sto napisao vazi za one koji imaju mac a ne radi im ni u jednom plejeru

Pisalo se o tom vec da gazde namjerno ne brisu takve mac iz prostog razloga da nas varaju ... mozda imate isti slucaj?

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.565
elpostclonn

Nije dozvoljeno na forumu stavljat mac adrese zato je tvoj post izbrisan

probao sam tvoju prvu mac i radi ... slikao sam sa datumom ali ... ako stavim sliku ovdje javno moze gazda da vidi i samim tim znas vec .. uglavnom radi do
März XX, 2021

Pozdrav
 
Natrag
Top