SF Vip plejer

Član
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
143
Pozdrav
Kod mene se isto desilo nisam mogao rijesiti.
Pokusavao sam ponovo instalirati pleyer ali neide.
Ali ja mislim daje doslo do udapteringa nove verzije ja sam samo stavio yes(tako da nisam citao sta pise) i od tada se poslo desavati.
Imali rjesenje i kako?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
molim pomoc oko najnovije verzije sfvip playera, sve mi je radilo dobro, ono kad sam jutros updejtovao na zadnju verziju kada pokrenem macove ne podize listu i pise mi u prozoru object reference not set to an instance of an object, ...continue,
hvala puno

malo da pojasnim, akaunte vidim i sfvip playeru, kada aktiviram pojedini akaunt pojavi se poruka object reference not set to an instance of an object , a kada odem u edit akaunt, aplikacija mi je pretvorila sve akaunte za editiranje kao da sam stavljao portal,user i pasword, a jas sam stavljao samo portal sa macovima, tako da ne mogu da editiram da ponovim da stavim jos jedanput tamo mac, molim pomoc
popravljeno, ima update.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
salezli, hvala za update i samo da pitam, napravio sam update ali akaunti koje sam imao opet pokazuju user name i pasword, a ja sam imao akaunte sa mcovima, pa verovatno kako vidim ponovo moram unositi, dali to treba ponovo napraviti ili ima neka finta da se napravi da spasim akaunte da ih ponovo ne unosim, hvala
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Mislim da je ovo dobra ideja za sledeći update.

Opcija kopiranja linka kanala koji se trenutno gleda.

Ja npr. imam svoj m3u sa omiljenim kanalima i naravno, link se može ručno kopirati iz m3u ili sa packet capture programom nabaviti stalker portal link pod uslovom da nema play token (nemam pojma kako da rešim problem play tokena) ali SFVIP kao napredan player bi ovakva opcija učinila još boljim. Prosto se otvori kanal, kopira link i prebaci u vaš lični m3u koji je već opremljen sa EPG/ikonicama/grupama ali npr. prošli link je prestao i treba mu zamena.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Meni zadnji update prikazuje gore pomenuti error kada pokrenem program. S tim, da neki rade, opet drugi javljaju instance error.
 
Član
Učlanjen(a)
24.01.2012
Poruka
50
kad menjas kanal ima slika 1sekundu onda opet--object reference not set to an instance of an object -i nema više
 
Natrag
Top