SF Vip plejer

Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
Da li neko zna kako da slova sa prevoda budu normalna? Izlaze mi kockice umesto ć,č,š,ž? Takođe ne znam kako prevod timing da podesim?
 
Učlanjen(a)
24.07.2009
Poruka
19
Ja sam se ubio i nisam uspeo da namestim prevod - istog trena kad ga skine sfvip player sa servera prevod izgubi kvačice. Pokušavao sam i u windowsu da menjam svašta i nisam uspeo. Ako skinem sam ručno prevod sa nekog sajta i pustim ga bude okej.
 
Učlanjen(a)
08.06.2019
Poruka
63
To sam ja davno pitao ali nisam nikako sredio. Ako se skine recimo hrvatski ili bosanski prevod onda kvačica ima normalno ali srpski nema, a ako skineš ručno onda ima i srpski. Inače, usklađivanje titla se radi sa . ili , (tačka ili zarez).
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
Onda ću i ja tako uraditi,to je najmanji problem.Inače bih želeo da pohvalim ekipu (Boki) koja je ovaj plejer napravila.Svaka čast!
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
To sa problemom sa čćšđž bi trebalo ovako da se reši.

Dakle stavite Srpski latinicu i uradite restart kao što traži. Pa tek onda nazad na SFVIP.

Ne mogu da potvrdim jer nikad nisam ubacivao prevode u SFVIP ali, trebalo bi da ovo reši problem. I ne samo za SFVIP, za sve.

 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Ја никад нисам ставио српску латиницу и уопште ми не сметају ћирилична слова или коцкице уместо латиничних слова са квачицама. Доста су ми два језика и две тастатуре.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Natrag
Top