SF Vip plejer

VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Meni bitka i kobila neće da rade na ovim verzijama 0.16 i 0.19... a panonicu nisam ni čuo,;)
evo sada probam na staroj verziji, ne rade mi bitka i kobila tako da izgleda da mi mac više na valja:( . nema veze,ima i drugih listi. hvala ljudi na trudu i pozdrav
Vjerovatno ti po macu jako "jasu". Bitka:

Bitka.png
 
Učlanjen(a)
08.06.2019
Poruka
63
Jašu kobilu, prava je to bitka ;) ma nema veze, ima drugih... Vidi Hari Poter na HBO, hvala Kljuki :)
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450
Pitanje , molba za salezli?

Ja malo volim da pustam filmove. I da slusam te filmove i serije.
Da li postoji mogucnost da se u SFVIP-Playerr ubaci

Titlespeak TTS Koristim ga u PotPlayer-u i KMPlayer-u


U prilogu dole ima i posebna aplikacija (jako malo zauzima) Titlespeak koja je po defaultu napravljena(napisana) da automatski vuce cita prevod kad se pusti preko Media Player Classic ili se odredi Manual playback opcija.

Da li moze nekako da se poveze ili implementira sa SFVIP-Player-om ?

Titlespeaksl.jpg


Ovo dole je na PotPlayer -u podesavanje.
Titlespeak.png

Ja sad recimo gledam seriju preko SFVIP-Player-a i ukljucim Titlespeak i uskladim vreme titla na seriji i u playeru i vreme titla u Titlespeak-u i sad cim pauziram u playeru seriju moram i u Titlespeak-u da pauziram i kad pokrenem dalje da gledam i slusam moram opet da uskladim vreme titla u playeru i vreme titla u Titlespeak-u.
 

Prilozi

  • Titlespeak.zip
    772 bajta · Pregleda: 27
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.336
Edit Post

Kazu zdrava blokirana ne radi .....

Radi zdravahrana nikad bolje :cool:

ZH.png

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.06.2009
Poruka
48
На најновијој 1.1.0.22 не ради Гениптв. На 1.0.9.0 ради одлично.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Zanimljivost. Kada stavim listu od zdrave, radi u sfp i idu programi. Al mi zato ne resolva adresu u browseru. Niti sa IP koji nadje salezlijev programcic...
Prestala i u sfp da radi. Verovatno server problem pretpostavljam.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
Zanimljivost. Kada stavim listu od zdrave, radi u sfp i idu programi. Al mi zato ne resolva adresu u browseru. Niti sa IP koji nadje salezlijev programcic...
Prestala i u sfp da radi. Verovatno server problem pretpostavljam.
ako imas vpn promeni ip adresu ili ako imas dinamicku ip samo se diskonektuj i konektuj pa ce ti proraditi dobio si IP ban
 
Natrag
Top