Šta je novo?

SF Vip plejer

• Začetnik teme boki71
  • Datum pokretanja
boki71

boki71

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
52.032
v1.1.0.16 je najbolja verzija dosada otvara skoro sve jedino sto nece panonicu i gradinu kod mene ali nema veze ima prijasnja verzija koja to otvara i bila je jedna verzija u zadnje 3 koja je otvarala neke ne sve ,ali neke servere koje za sad samo stb emu otvara .
usput panonica ti radi na u/p

a gradina pusta kanale na 0.16........poslacu ti mac pa probajAshampoo_Snap_2020.04.10_12h45m14s_002_.png
Panonica.........
Ashampoo_Snap_2020.04.10_12h41m54s_001_.png

M

mandrak11

Učlanjen(a)
08.06.2019
Poruka
26
Meni bitka i kobila neće da rade na ovim verzijama 0.16 i 0.19... a panonicu nisam ni čuo,;)
evo sada probam na staroj verziji, ne rade mi bitka i kobila tako da izgleda da mi mac više na valja:( . nema veze,ima i drugih listi. hvala ljudi na trudu i pozdrav

kljuki29

kljuki29

VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
484
Meni bitka i kobila neće da rade na ovim verzijama 0.16 i 0.19... a panonicu nisam ni čuo,;)
evo sada probam na staroj verziji, ne rade mi bitka i kobila tako da izgleda da mi mac više na valja:( . nema veze,ima i drugih listi. hvala ljudi na trudu i pozdrav
Vjerovatno ti po macu jako "jasu". Bitka:

Bitka.png

M

mandrak11

Učlanjen(a)
08.06.2019
Poruka
26
Jašu kobilu, prava je to bitka ;) ma nema veze, ima drugih... Vidi Hari Poter na HBO, hvala Kljuki :)

bind

bind

¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
27.840
Pitanje , molba za salezli?

Ja malo volim da pustam filmove. I da slusam te filmove i serije.
Da li postoji mogucnost da se u SFVIP-Playerr ubaci

Titlespeak TTS Koristim ga u PotPlayer-u i KMPlayer-u

U prilogu dole ima i posebna aplikacija (jako malo zauzima) Titlespeak koja je po defaultu napravljena(napisana) da automatski vuce cita prevod kad se pusti preko Media Player Classic ili se odredi Manual playback opcija.

Da li moze nekako da se poveze ili implementira sa SFVIP-Player-om ?

Titlespeaksl.jpg

Ovo dole je na PotPlayer -u podesavanje.
Titlespeak.png

Ja sad recimo gledam seriju preko SFVIP-Player-a i ukljucim Titlespeak i uskladim vreme titla na seriji i u playeru i vreme titla u Titlespeak-u i sad cim pauziram u playeru seriju moram i u Titlespeak-u da pauziram i kad pokrenem dalje da gledam i slusam moram opet da uskladim vreme titla u playeru i vreme titla u Titlespeak-u.

Prilozi

Poslednja izmena:
zak.ns

zak.ns

Učlanjen(a)
16.11.2014
Poruka
20
za bitku moraš na kraju /c/

Sota

Sota

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
15.503
Edit Post

Kazu zdrava blokirana ne radi .....

Radi zdravahrana nikad bolje :cool:

ZH.png