SF Vip plejer

Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
284
imam bitdefender security placena verzija, isto na verziji 86 detektuje Trojanca, znam da ga nema, ali je tako
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
slazem se , moja greska , zavarao me moj AV i online scaneri ....
KAV prikazuje da je sve OK !!
 

Prilozi

  • X86.jpg
    X86.jpg
    66,6 KB · Pregleda: 37
  • SFx86.jpg
    SFx86.jpg
    46,2 KB · Pregleda: 37
  • SFVIP player x86.jpg
    SFVIP player x86.jpg
    45,1 KB · Pregleda: 51
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
496
Колико сам до сада програма и верзија Виндоуса инсталирао и активирао разноразним кључевима. Често се АВ програм активирао, али у суштини није било злонамерних програма. И да јесте, ја нисам осетио последице, нису ми украдене паре са рачуна, нити било који податак од значаја. Тако да и не користим АВ програм, јер ми до сада ничему није користио. Кад год сам имао озбиљан проблем морао сам да реинсталирам Виндоус, без обзира да ли користио или не АВ програм. Према томе, опуштено.

Мене занима зашто ми код једне листе гледање траје од 24 до 28 секунди и након тога морам опет да стартујем канал да бих продужио гледање. На другој листи (имам их само 2) се то не дешава. Има ли лека за то?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
297
Hvala na detaljnom objasnjenju... sve mi je to vise manje poznato... zadnjih 20-ak godina pratim raznorzne malware .
Pitanje je zasto AV ne detektira SFVIP 64 player kod skidanja, a javlja se na SFVIP x86 player !!!???

Savrseno mi je jasno da je program cist ko suza ....

Pozdrav i hvala za izuzetan player.

PS
Drago mi je ako sam uspio nasmejati Salezli :)
noćas sam proveravao SFVIP Player (ali bez Updeter-a) na virus totalu - i čist ko suza. Pročitao sam i ja neke komentare na nekim forumima kako SFVIP player ima ovo-ono i na jednom sam postavio i sliku o rezultat-u. (slika u prilogu) kako bih im dokazao da nisu u pravu.
 

Prilozi

  • Scan_SFVIP.jpg
    Scan_SFVIP.jpg
    61,9 KB · Pregleda: 50
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.938
Dosadne mi te priče oko antivirusa. Mislim da Boki treba ispod linka za skidanje staviti da ne postoje nikakvi virusi i da se ne razglaba na tu temu jer širi dezinformacije. Ko želi neka skine a ko ne neka pljune i ostavi.
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Može bolje da stavi da se "instalira na sopstvenu odgovornost", pa oni koji mislie da ne treba, neka ne instaliraju i svima lepo...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
uopste je smesna ta prica o virusima.....na sf je nastalo more programa i nijedan nije imao nikakvih virusa u sebi.....prave ih ljudi koje poznajemo godinama i to sve rade besplatno da pomognu svima nama,njima najmanje trebaju ti programi......

necu nista nigde pisati ko zeli da koristi izvolte ko nezeli nemora i zavrsavamo pricu o tome.......
 
Natrag
Top