SF Vip plejer

Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
uopste je smesna ta prica o virusima.....na sf je nastalo more programa i nijedan nije imao nikakvih virusa u sebi.....prave ih ljudi koje poznajemo godinama i to sve rade besplatno da pomognu svima nama,njima najmanje trebaju ti programi......

necu nista nigde pisati ko zeli da koristi izvolte ko nezeli nemora i zavrsavamo pricu o tome.......
slazem se da treba staviti tacku na ovu pricu , nije pitanje da li ima virusa, NEMA !!!! TO JE JASNO ... samo sam htio razjasniti zasto AV i neki skeneri reaguju na ver. X86 a ne reaguju na X64.
mozda i ova tema nije za tu....SOTA je dao vrlo kvalitetno objasnjenje ... nisam imao nikakvih losih namjera, bas suprotno, itekako podrzavam ljude koji rade na forumu i koje pratim zadnjih desetak godina .
 
Učlanjen(a)
14.01.2014
Poruka
122
Dobro vece svima! Ima li sanse da se ovaj izuzetan player napravi za E2 resiver?
 
Član
Učlanjen(a)
23.08.2010
Poruka
45
Pozdrav raji adminima i moderatori a i ostalim kreatorima best foruma na internet nebu imam problem sa 32 bit salezli playerom sta god da pokrenem na njemu plav mi ekran svi drajveri ok su i to su sta da radim
 
Natrag
Top