SF Vip plejer

Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
kod skidanje verzije SFVIP 64 sve ok , a kod skidanja x86 nakod downloada, upozorenje na virus ???
ima li razloga za brigu ?
 

Prilozi

  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    52,9 KB · Pregleda: 45
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ja sam isprobao 50 verzije tog plejera.kako u vip delu tako i ovde kako je nadogradjivan......antivirus nemam u racunaru i nista mi ne fali a koristim plejer pola godine i vise niti znam ikoga da je imao tih problema.....cist je ko suza o tome je i suvisno pricati......salezli kada procita komentar tvoj ili bilo ciji a vezano za virus znam da ce se slatko nasmejati
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.542
kod skidanje verzije SFVIP 64 sve ok , a kod skidanja x86 nakod downloada, upozorenje na virus ???
ima li razloga za brigu ?

Što je trojanski generičar?
Trojan Generic uglavnom je dijagnostička vrsta antivirusnog programa. Za razliku od specifičnog poznatog nalaza (jedinstvene datoteke), ovo je opći nalaz kroz heuristički nalaz (nalaz zbog upečatljivih značajki ili aktivnosti) antivirusnog programa. Na primjer, ovisno o softveru, ti nalazi se različito naslavljaju, na primjer:

opći
Generički trojanski
Gen: Trojan
autorun.gen
Kad protuvirusni softver obavijesti o otkriću obično možete odabrati tri akcije: brisanje, prelazak na karantenu ili preimenovanje. Općenito, trebali biste shvatiti svaku poruku ozbiljno dok se prijetnja ne može u potpunosti isključiti. No u slučaju generičke trojanske poruke odmah brisanje datoteke nije uvijek preporučljivo jer može biti i takozvana "lažno pozitivna" poruka.


Lažne pozitivne poruke:
Lažno pozitivne poruke pokazuju vam, tako reći, nalaz, koji se nakon toga pokaže lažnim. Datoteka je stoga pogrešno (lažno) ocijenjena kao "pozitivno" nalazi. Da biste bili sigurni da je stvarna poruka ili lažni alarm, možete provjeriti sljedeće:

Poznajete li program i upotrebljavate ga dulje vrijeme bez ikakvih problema? (npr. dobro poznati programi)
Jeste li sami instalirali program na koji se to odnosi?
Jeste li preuzeli program iz pouzdanog izvora ili instalirali originalni CD? (npr. službene web stranice proizvođača)
Ako definitivno možete odgovoriti na ova pitanja s "Da", to je vjerojatno lažni alarm. Bez obzira na to, uvijek biste trebali paziti na to odakle vam softver. Čini se da mnogi portali za preuzimanje nude službene programe za preuzimanje. U nekim se slučajevima, međutim, modificiraju zlonamjerni softver ili Trojanci

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Hvala na detaljnom objasnjenju... sve mi je to vise manje poznato... zadnjih 20-ak godina pratim raznorzne malware .
Pitanje je zasto AV ne detektira SFVIP 64 player kod skidanja, a javlja se na SFVIP x86 player !!!???

Savrseno mi je jasno da je program cist ko suza ....

Pozdrav i hvala za izuzetan player.

PS
Drago mi je ako sam uspio nasmejati Salezli :)
 
Natrag
Top