SF Vip plejer

Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
plejer je toliko funkcionalan i usavrsen da ja vise nemam ideja sta bi moglo da se dopuni......osim recimo.......open cliboard opcije gde bi ucitavalo youtube strimovie i sa ostalih sajtova gde ima online .......kao kod mpv neta sto je doradjivao salezli......nije neophodno ali eto ideje......ako neko ima jos neku svaka sugestija dobrodosla.....
sve je super Boki mozda bi moglo malo da se poradi na estetici,recimo boja pleyera,ili da se ubaci(ako moze) opcija da moze da se postavi slika na nalogu po zelji korisnika.Ostalo 10+
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
sve je super Boki mozda bi moglo malo da se poradi na estetici,recimo boja pleyera,ili da se ubaci(ako moze) opcija da moze da se postavi slika na nalogu po zelji korisnika.Ostalo 10+
ideja je ok sto se tice ubacivanja slike,salezli je za giu vrhunski majstor i sam po sebi plejer ne samo sto je funkcionalan vec i vrhunski ima izgled...mislim da ce mnogo bolja varjanta od opcije postavljanja slike na acc biti da salezli ubaci loga...testno je odradio i ok je....verovatno ce i biti u nekom novom updejtu...

na slici moze se videti naprimer da dva brata koriste nasa loga V1


Ashampoo_Snap_2020.03.02_21h33m33s_001_.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
salezli je za giu vrhunski majstor i sam po sebi plejer ne samo sto je funkcionalan vec i vrhunski ima izgled...mislim da ce mnogo bolja varjanta od opcije postavljanja slike na acc biti da salezli ubaci loga...testno je odradio i ok je....verovatno ce i biti u nekom novom updejtu...

Pogledajte prilog 121765
da,zaboravio sam za m3u liste,bilo bi lepo i to,ali moze i za nalog da se postavi slika.Znaci za oba;)
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
Boki ne znam dali si me razumeo na sta sam mislio kada sam rekao da bi moglo da se ubaci slika na accaunt

Hvataj.JPG

A sto se tice salezli suvisno je trositi reci...covek je legenda,sta on sve zna mislim da ni on nije svestan:);)
 
Učlanjen(a)
07.10.2019
Poruka
65
Da, da... Loga da se ubace pa bio bilo bi idealno... Jos kad bi se poradilo da ima vise skinova u razlicitim bojama bilo bi fantasticno.

I da li moze da se napravi kad otvorim listu kanala i kad otvorim kanal ono bude otvorena cela slika kanala a da u isto vreme mi stoji otvorena lista kanala sa strane... ako me razumete? Sad kad ima otvorena lista ona preklapa desnu stranu ekrana kad se otvaraju kanali...

Mislim i bez ovih mojih predloga gore, ovaj plejer mi je postao najomiljeniji od svih koje koristim tako da jos jednom... svaka cast svima a posebno za @salezli.
 
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
28
Player je i sa prvom verzijom bio dobar, a ovo što se u međuvremenu uradilo, stvarno je fantastično.
Pošto vidim da ljudi i dalje daju predloge za ravoj daću i ja par sugestija.
Meni važnija bi bila opcija da iz samog player-a može da se isčupa .m3u odnosno Xtream lista i da je sam player preko FTP-a upuca u risiver ili da je kreira u sam folder player-a. Ipak je lepše gledati TV na velikom ekranu, a o upotrebi daljinskog da i ne govorim.
Drugi predlog je da sam player bude tako dorađen da ima OSD skin i podršku za daljinski upavljač, recimo u kombinaciji sa girder irc senzorom i nekim univerzalnim daljincem.
 
Učlanjen(a)
08.09.2015
Poruka
131
1.08 update meni neucitava ni jedan kanal,,opsssss lib prazan sreca pa pogledah radi do mene je bilo
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
Meni nece skinuti update 1.0.8. sa linka na prvoj stranici, prvi post, javlja gresku downloada.
 
Natrag
Top