SF Vip plejer

Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
Rodjak na win 7 probao sf vip ali nece trazi net framework 4.2..
Kad ide na yes prebaci ga na Microsoft sajt instalira 4.8 verziju i u toku instalacije mu izbaci grešku da ne može da instalira...
Jel ima neki drugi način da pokrene sf vip player,tipa da prebaci ručno neke fajlove ili neko drugo rešenje?
Unapred hvala
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
Rodjak na win 7 probao sf vip ali nece trazi net framework 4.2..
Kad ide na yes prebaci ga na Microsoft sajt instalira 4.8 verziju i u toku instalacije mu izbaci grešku da ne može da instalira...
Jel ima neki drugi način da pokrene sf vip player,tipa da prebaci ručno neke fajlove ili neko drugo rešenje?
Unapred hvala
e pa rođače instaliraš win 10 i sve leti ko raketa.dobro da nisi reko da si još na XP ili Visti.Prog Tv ti radi na win 7 i VLC pa biraj sf vip player na win 7 zaboravi.
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
Haha
To sam mu i ja rekao ali teško objasniti nekome ko je zadrt i zaostao u vremenu..
Hvala na potvrdi da ne ide na Win 7
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
648
U mene na Win 7 - SFVIP player radi normalno sve u sesnajst...

Normalno instaliran net framework 4.8.
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
893
Rodjak na win 7 probao sf vip ali nece trazi net framework 4.2..
Kad ide na yes prebaci ga na Microsoft sajt instalira 4.8 verziju i u toku instalacije mu izbaci grešku da ne može da instalira...
Jel ima neki drugi način da pokrene sf vip player,tipa da prebaci ručno neke fajlove ili neko drugo rešenje?
Unapred hvala
preuzmi .NET Framework Cleanup Tool, raspakuj zip i pokreni cleanup_tool.exe, ides 2 puta Yes pa na Cleanup Now i sacekaj da zavrsi pa restart komp.
Kod:
.NET Framework Cleanup Tool
http://www.microengine.net/kb/getAttach/16/AA-00233/dotnetfx_cleanup_tool.zip
preuzmi i instaliraj .NET Framework 4.7.2 offline installer
Kod:
.NET Framework 4.7.2 offline installer
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=863265
 
Učlanjen(a)
10.08.2022
Poruka
1
Great Thanks to you mate ..
but for the last update 1.2.5.6 i lost Logo Channel + back button + VOD and Series Folder can you fix it plz or how i can back to the old version 1.2.5.5
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Great Thanks to you mate ..
but for the last update 1.2.5.6 i lost Logo Channel + back button + VOD and Series Folder can you fix it plz or how i can back to the old version 1.2.5.5
Download version what you like and overwrite files in dir vhere is SFP. But be carefuly with config file about servers. Make a backup!
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2012
Poruka
32
Ne radi mi, kako treba, m3u lista. Kanal krene da radi i učitava se do nekih tridesetak sekundi i prestane sa učitavanjem. Kad emituje tih tridesetak sekundi stane i potrebno je ponovno pokretanje kanala. Da li mogu nešto da korigujem ili mi treba nova lista?
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Ne radi mi, kako treba, m3u lista. Kanal krene da radi i učitava se do nekih tridesetak sekundi i prestane sa učitavanjem. Kad emituje tih tridesetak sekundi stane i potrebno je ponovno pokretanje kanala. Da li mogu nešto da korigujem ili mi treba nova lista?
Jel to plačena lista? Ako nije ništa čudno, onda nije do playera
 
Natrag
Top