SF Vip plejer

VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
893
Dali je moguče, i ako je, kako napraviti backup listi pospremljenih u playeru?
C:\Users\<your user name>\AppData\Roaming\SFVIP-Player
ili sacuvaj ceo folder ili
fajl Accounts.json sadrzi liste koje si ubacio
fajl Config.json sadrzi podesavanja

@salezli evo ideje, mogucnost za backup ubacenih listi i podesavanja u samom playeru
i jos jedna ideja, kad se dodaje lista "Add User (MAC)" novi prozor koji se otvara se na laptopu ne vidi ceo, predugacak je, mozda bi moglo ispod polja za mac-adresu dodati padajuci meni, ta dodatna podesavanja se ne koriste tako cesto

inace player je i bez toga savrsen
pozdrav
v1.2.5.4 - backup and restore database
 
Učlanjen(a)
16.03.2012
Poruka
163
Salezli jesi razmišljao o tome da ovu aplikaciju prilagodiš da radi na Android uređajima??
Kao npr što je VLC ima verzija i za Wundows i za Android a čini mi se da ima i za mac i za ubuntu i za rspbery pi...
Ovako nešto univezalno bi bilo hit...
Ovo je najbolji player za IPTV koji radi na windowsima...
Vidim ispunjavaš želje
Šta god neko predloži kao ideju ti riješiš u sljedećem updateu...
Znam da je to puno posla al bilo bi super na Androidu...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Salezli jesi razmišljao o tome da ovu aplikaciju prilagodiš da radi na Android uređajima??
Kao npr što je VLC ima verzija i za Wundows i za Android a čini mi se da ima i za mac i za ubuntu i za rspbery pi...
Ovako nešto univezalno bi bilo hit...
Ovo je najbolji player za IPTV koji radi na windowsima...
Vidim ispunjavaš želje
Šta god neko predloži kao ideju ti riješiš u sljedećem updateu...
Znam da je to puno posla al bilo bi super na Androidu...
Mislim da je za android potpuno drugaciji sistem za programiranje. Neka me netko popravi ako gresim.
 
Učlanjen(a)
24.10.2019
Poruka
150
nema neke velike razlike, skoro je isto. nemam vremena da se i time bavim a za android ima gomila app.
Ima majstore sigurno gomila Aplikacija, ali ovakva kao sto si ti napravio za Windows nema sigurno.
Nadamo se da ces u skorije vreme, ako budes imao nesto vise vremena, napraviti nam i app za android.
Hvala na svemu
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
164
nema neke velike razlike, skoro je isto. nemam vremena da se i time bavim a za android ima gomila app.
Maestro, evo moje ideje, a svi ce siguran sam prihvatiti ako napravis za android aplikaciju, 1 dolar godisnje i nas milion bi platilo.A u svetu necu ni da pricam.
 
Učlanjen(a)
16.03.2012
Poruka
163
Ma ne mora se plaćat app u sklopu app se ubace neke reklame i app plaća sama sebe... al razumijem da ako nema vremena da se posveti aplikaciji 100% nebi to bilo to.... jer ovu za win je dorađivao do sad 50 puta i vjerujem da će još dorađivati... uvijek naleti neka nova ideja "e moglo bi još ovo"... al vjerujem da kad bi se napravila anketa Dali ste za to da Salezli uradi sf vip player za android siguran sam da bi se svi obradovali toj ideji...
Kad jednog dana iziđe v.1.2.5.5... možda se ne bude imalo šta više radit na ovoj za Windowse nadam se da ćeš naći vremena napravit bar neku demo verziju za Android... ako kažeš da nije puno razlika i ako se može copy paste dovoljno je da ima opcije i mogućnosti kao ova zadnja verzija i bit će dovoljno...
 
Učlanjen(a)
05.06.2022
Poruka
1
Pozdrav, prvo bih želio zahvaliti Salezli za SFVIP, aplikacija je fantastična.
Je li moguće dodati funkciju za potpuno isključivanje EPG-a iz postavki? Ili ako dođe do manipulacije da se potpuno onemogući EPG, hvala.
 
Natrag
Top