SF Vip plejer

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Moze li nekako da se uplati neki dinar za pivo coveku koji je napravio SFVIP player

uhhh vratio me malo unazad na lepa vremena kada je plejer i nastajao..nostalgija.. inace to je bio i predlog svih nas pre par godina...... :beee:

Ashampoo_Snap_2022.03.31_22h35m13s_007_.png
medjutim salezli je takva legenda da ga to ne zanima.....niti posebno nesto prati iptv ,vec samo zeli pomoci svima nama i olaksa nam a vezano za internet televiziju.....imao je i ponuda ja licno znam da proda plejer medjutim naravno odbio je bez razmisljanja i ostao privrzen nama iz stafa,svim korisnicima i serbianforumu ......i svaka mu cast na tome...kapa dole majstoru.......

inace plejer je prerastao u pravu iptv zver......moje skromno misljenje...
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
uhhh vratio me malo unazad na lepa vremena kada je plejer i nastajao..nostalgija.. inace to je bio i predlog svih nas pre par godina...... :beee:

Pogledajte prilog 150763
medjutim salezli je takva legenda da ga to ne zanima.....niti posebno nesto prati iptv ,vec samo zeli pomoci svima nama i olaksa nam a vezano za internet televiziju.....imao je i ponuda ja licno znam da proda plejer medjutim naravno odbio je bez razmisljanja i ostao privrzen nama iz stafa,svim korisnicima i serbianforumu ......i svaka mu cast na tome...kapa dole majstoru.......

inace plejer je prerastao u pravu iptv zver......moje skromno misljenje...
boki nema potrebe za skromnošću,pogotovo što je to djelo nekoga sa naših prostora i bez pretjerivanja trenutno je No1 player,sigurno.saletu svaka,ama baš svaka čast.jedino se ne slažem oko vašeg čvrstog stava o nekomercijalizaciji.imate itekako šta ponuditi,pogotovo kad znam šta se sve danas prodaje a mogu samo zamisliti šta je u vašim"riznicama".svako vam dobro,momci
 
Učlanjen(a)
08.06.2019
Poruka
64
Klikni na ono dugme prvo od šest u desnom donjem ćošku pa treba da ti izbaci na kanalima koji imaju unazad gledanje
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2010
Poruka
15
ništa, očito player ne prepoznaje da kanal ima time back, tj nisu kompatabilni
konto imam slozen preko user & pass
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
uhhh vratio me malo unazad na lepa vremena kada je plejer i nastajao..nostalgija.. inace to je bio i predlog svih nas pre par godina...... :beee:

Pogledajte prilog 150763
medjutim salezli je takva legenda da ga to ne zanima.....niti posebno nesto prati iptv ,vec samo zeli pomoci svima nama i olaksa nam a vezano za internet televiziju.....imao je i ponuda ja licno znam da proda plejer medjutim naravno odbio je bez razmisljanja i ostao privrzen nama iz stafa,svim korisnicima i serbianforumu ......i svaka mu cast na tome...kapa dole majstoru.......

inace plejer je prerastao u pravu iptv zver......moje skromno misljenje...
A zamisli ga tek na 100% svega sto može sa svim adonima..
 
Natrag
Top