SF Vip plejer

Učlanjen(a)
17.07.2009
Poruka
16
Pitanje/predlog za Saleta, autora plejera.. Vidim da se plejer i dalje razvija.. Imam 2 pitanja koja se mogu protumačiti i kao predlozi:
1) Može li se ubaciti podrška za gledanje keširanih kanala, tamo gde server to podržava, na serverima/portalima gde je prijavljivanje sa login password kombinacijom, ne preko MAC. Keširani kanali, ja ih tako zovek, to je kad možeš da gledaš program unazad, onoliko dana koliko je podešeno na portalu.
2) MOžeš li u korisnički interfejs ubaciti dugmiće za popularne i korisne opcije koje podržava mpv-2.dll. Recimo deinterlace i ostale mogućnosti koje se dobijaju prečicama sa tastature, pod uslovom da ih znate ili vam nije problem da ih koristite. Tamo dole gde su opcije za plejlistu, snimanje.. Zar ne bi bilo zgodno dodati sa leve strane sve one korisne opcije koje plejer podržava, čisto da bi bile dostupnije, zbog intuitivnosti?

E da, šta je promenjeno u zadnjoj verziji od pre par dana? :)
 
Učlanjen(a)
12.04.2012
Poruka
29
Pozdrav ljudi,

Imam predlog u vezi sa novom funkcijom u plejeru. Svi znamo da ponekad lista postane nestabilna i reprodukcija počne da se prekida svaki minut. Kad se to desi onda moraš ponovo da otvoriš plej listu plejera, ponovo otvoriš kanal i zatvoriš listu plejera. Posle desetog puta to postaje iritantno. Zato bi bilo lepo kada bi u osnovnom meniju postojalo dugme koje bi služilo da automatski otvori trenutni kanal čija se reprodukcija završila. To bi mnogo ubrzalo ponovno otvaranje kanala, i bar malo ublažilo muku i frustraciju.
 
Učlanjen(a)
17.07.2009
Poruka
16
Pozdrav ljudi,

Imam predlog u vezi sa novom funkcijom u plejeru. Svi znamo da ponekad lista postane nestabilna i reprodukcija počne da se prekida svaki minut. Kad se to desi onda moraš ponovo da otvoriš plej listu plejera, ponovo otvoriš kanal i zatvoriš listu plejera. Posle desetog puta to postaje iritantno. Zato bi bilo lepo kada bi u osnovnom meniju postojalo dugme koje bi služilo da automatski otvori trenutni kanal čija se reprodukcija završila. To bi mnogo ubrzalo ponovno otvaranje kanala, i bar malo ublažilo muku i frustraciju.
To već imaš, ja sam ranije pitao to i odgovorili su mi baš onako kako treba.. Tu dole desno gde su izvedeni neki od dugmića/opcija od plejera imaš dugme gde podešavaš kako će plejer da se ponaša sa plejlistom. Mislim da ima 3 opcije:
1)Ponavljaj iznova izabrani kanal
2)Kad se završi emitovanje jednog kanala, pređi na sledeći (moguće da kad dođe do kraja, krene opet iz početka)
3)kad završiš prenos kanala, ne radi ništa..

Tebi je verovatno odabrano ovo 3. prebaci ga na opciju 1) da vrti iznova. Tako će pokušavati opet i opet kanal koji već reprodukuje ako krene da prekida..
 
Učlanjen(a)
12.04.2012
Poruka
29
Hvala na odgovoru. Mislio sam da to dugme služi za neko drugo podešavanje. Testiraću ga danas.
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Pozdrav ljudi,

Imam predlog u vezi sa novom funkcijom u plejeru. Svi znamo da ponekad lista postane nestabilna i reprodukcija počne da se prekida svaki minut. Kad se to desi onda moraš ponovo da otvoriš plej listu plejera, ponovo otvoriš kanal i zatvoriš listu plejera. Posle desetog puta to postaje iritantno. Zato bi bilo lepo kada bi u osnovnom meniju postojalo dugme koje bi služilo da automatski otvori trenutni kanal čija se reprodukcija završila. To bi mnogo ubrzalo ponovno otvaranje kanala, i bar malo ublažilo muku i frustraciju.
To već imaš, ja sam ranije pitao to i odgovorili su mi baš onako kako treba.. Tu dole desno gde su izvedeni neki od dugmića/opcija od plejera imaš dugme gde podešavaš kako će plejer da se ponaša sa plejlistom. Mislim da ima 3 opcije:
1)Ponavljaj iznova izabrani kanal
2)Kad se završi emitovanje jednog kanala, pređi na sledeći (moguće da kad dođe do kraja, krene opet iz početka)
3)kad završiš prenos kanala, ne radi ništa..

Tebi je verovatno odabrano ovo 3. prebaci ga na opciju 1) da vrti iznova. Tako će pokušavati opet i opet kanal koji već reprodukuje ako krene da prekida..
Salea67,ovo 67 je godiste ili...
Objasnite coveku da je to tudja lista...i fino je sto uopste moze da ponekad gleda ali...prvenstvo ima onaj koji placa i treba ga pustiti.Pokusas mu upratiti navike i gledati kad on ne gleda,sto ume da bude bas bas...ili mu posaljite visekonekcijsku.Saveti ukljuci repeat ne piju vodu...osim u slucaju problema na netu a to je bas retko.
 
Učlanjen(a)
16.10.2009
Poruka
249
E da, šta je promenjeno u zadnjoj verziji od pre par dana? :)
Evo changelog zadnjih 20-ak verzija. Koliko truda se ulaže u ovaj program, svaka čast!

Kod:
v1.2.3.1  - Playlist animations...
v1.2.3.0  - Faster live category loading...
v1.2.2.9  - Removed the smooth scrolling...
v1.2.2.8  - Optimizing large user list equals better performance...
v1.2.2.7  - Added smooth scrolling effect...
v1.2.2.6  - Added ContextMenu icons...
v1.2.2.5  - Bugfix...
v1.2.2.4  - fix Device ID.
v1.2.2.3  - Bug Fixes: auto closing add dialogs...
v1.2.2.2  - Bugfix...
v1.2.2.1  - added video zoom and crop...
v1.2.2.0  - Bugfix...
v1.2.1.99 - Bugfix...
v1.2.1.98 - Bugfix...
v1.2.1.97 - Favorite button...
v1.2.1.96 - Fixed some minor issues...
v1.2.1.95 - Fixed some minor issues...
v1.2.1.94 - playlist resize grip...
v1.2.1.93 - Bugfix...
v1.2.1.92 - Fixed Drag and Drop...
v1.2.1.91 - Drag and Drop Favorites...
v1.2.1.90 - Background image...
 
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
1
Moze li nekako da se uplati neki dinar za pivo coveku koji je napravio SFVIP player. Koristim ga vise od pola godine a tek sam malopre saznao da nas covek stoji iza njega
 
Učlanjen(a)
31.07.2014
Poruka
75
Znam da player ima EPG, ali ne vidim kako mogu da koristim Catchup za liste koje to prodrzavaju? Da li postoji ta mogucnost da izaberem program sa EPG a da ga SF Player pusti?
 
Natrag
Top