SF Vip plejer

Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
Hmm, čitaj šta pišem. m3u fajl, moj m3u fajl (lokalni) koji sam napravio i natrpao omiljene kanale, ubacio poštene logotipe i namestio EPG id.

U SFVIP Player se može ubaciti m3u link a može se ubaciti i m3u fajl preko browse dugmeta (tri tačkice) koji mi stoji na desktop-u. Neko voli da drži m3u liste offline pa da ih skida po želji, ja koristim m3u linkove online i jedina koju offline koristim je ova moja od ## kanala.

I sad ne kapiram, zašto prijavljuje invalid credentials za lokalni m3u fajl.
Sad citam i sad je jasnije, ali ocito i da ti nesto ne stima u tom fajlu kad izbacuje takvu poruku.
 
Učlanjen(a)
16.05.2020
Poruka
13
This player not smoothly functioning when a huge number of servers playlist added. Please make this software smooth for many no. of servers addition in player.
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Ne mogu da prestanem da se divim ovom player-u! Funkcija snimanja, Pip režim, Subtitle downloader, mogućnost premotavanja par minuta unazad tj. ne ide samo Live, prihvata i m3u i MAC, na licu mesta prikaže detalje o stream-u + detalje o nalogu (konekcija, istek liste).

Prosto ne znam šta se još može ubaciti, EPG linkovi, podsetnici kroz Windows 10 notifikacije.

Savršenstvo od IPTV player-a koji jako fali Android OS-u!
 
Učlanjen(a)
21.02.2019
Poruka
7
Firsly thanks for this amazing player , but why when I click on account it crash :(
Please help me to fix this problem.
Screenshot_2.png
 
Učlanjen(a)
27.05.2020
Poruka
2
Ne mogu da prestanem da se divim ovom player-u! Funkcija snimanja, Pip režim, Subtitle downloader, mogućnost premotavanja par minuta unazad tj. ne ide samo Live, prihvata i m3u i MAC, na licu mesta prikaže detalje o stream-u + detalje o nalogu (konekcija, istek liste).

Prosto ne znam šta se još može ubaciti, EPG linkovi, podsetnici kroz Windows 10 notifikacije.

Savršenstvo od IPTV player-a koji jako fali Android OS-u!
Jedino sto je slicno sfvip player u je iptv stalker player imas u trg play
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Firsly thanks for this amazing player , but why when I click on account it crash :(
Please help me to fix this problem.
Pogledajte prilog 130390
To je win7. Netframework zna da pravi probleme na win7. U zadnje abdejte redovno se azurira netframework na win10. Win7 polako ide u zaborav i zasto engleski tetoec :). Ako ne znas srpski pisi slobodno na makedonski.
 
Natrag
Top